2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: De primaire functie van de accountant is het als onafhankelijk deskundige uitvoeren van de accountantscontrole op de jaarrekening van de gemeente en het geven van een oordeel op grond van dit onderzoek (conform artikel 213 Gemeentewet). Controle van de boekjaren 2025 tot en met 2028, met een optie tot verlengen van twee keer met twee jaar.
Interne Kennung: 2024-038201
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De opdracht is niet opgedeeld in percelen. Doel van de aanbesteding is op transparante wijze te komen tot een overeenkomst met een accountantskantoor (hierna ‘inschrijver’ genoemd) die de controle van de jaarrekening gaat verzorgen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Accountantsdiensten de controle van de boekjaren 2025 tot en met 2028, met een optie tot verlengen van twee keer met twee jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Een optie tot verlengen van twee keer met twee jaar.