See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z PSZOK Kartuzy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zbieranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Kartuzach, przy ul. F. Sędzickiego 40, w latach 2026–2027. 2. Zamówienie podzielone jest na dziewięć części. 3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w załączniku nr 5 do niniejszej SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ar. 138 ust. 1 ustawy Pzp, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie zmieszanych odpadów opakowaniowych zebranych w Pszok w Kartuzach
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zbieranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Kartuzach, przy ul. F. Sędzickiego 40. 2) Kody odpadów objęte niniejszą częścią zamówienia: a) Zmieszane odpady opakowaniowe (15 01 06) b) Opakowania wielomateriałowe (15 01 05) c) Opakowania z tworzyw sztucznych (15 01 02) d) Opakowania z metali (15 01 04) e) Metale (20 01 40) f) Tworzywa sztuczne (20 01 39) 3) Zakładana ilość odpadów w całym okresie trwania umowy: 132 Mg. Ilość odpadów jest ilością szacunkową, co oznacza, że ilość ta może być mniejsza lub większa; 4) Zgłoszenie do odbioru następować będzie średnio 2 razy w miesiącu. Zamawiający zastrzega prawo do zmian częstotliwości odbioru w zależności od potrzeb. Odbiory będą zgłaszane telefonicznie lub e-mailowo; 5) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w załączniku nr 5 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511100 Einsammeln von kommunalem Müll, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiot zamówienia będzie realizowany od dnia zawarcia umowy jednak nie wcześniej niż od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2027 r. 2. Opis opcji: Zamawiający przewiduje realizację zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) Pzp - Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia z wolnej ręki, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego objętego przedmiotowym postępowaniem, wykonawcy usług z którym zostanie zawarta umowa. Zamówienie będzie polegało na powtórzeniu usług objętych przedmiotem niniejszego zamówienia, tj. odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z PSZOK w Kartuzach. Okres realizacji w/w zamówienia z wolnej ręki będzie wynosił maksymalnie 12 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy. Ponadto zgodnie z § 10 ust. 1 pkt 1) wzoru umowy możliwe jest wydłużenie terminu realizacji przedmiotu umowy maksymalnie do dnia 31.03.2028 r.
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie szkła zebranego w Pszok w Kartuzach
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zbieranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Kartuzach, przy ul. F. Sędzickiego 40. 2) Kody odpadów objęte niniejszą częścią zamówienia: a) Opakowania ze szkła (15 01 07) b) Szkło (20 01 02) 3) Zakładana ilość odpadów w całym okresie trwania umowy: 75 Mg. Ilość odpadów jest ilością szacunkową, co oznacza, że ilość ta może być mniejsza lub większa; 4) Zgłoszenie do odbioru następować będzie średnio 2 razy w miesiącu. Zamawiający zastrzega prawo do zmian częstotliwości odbioru w zależności od potrzeb. Odbiory będą zgłaszane telefonicznie lub e-mailowo; 5) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w załączniku nr 5 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie zużytych opon zebranych w Pszok w Kartuzach
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zbieranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Kartuzach, przy ul. F. Sędzickiego 40. 2) Kody odpadów objęte niniejszą częścią zamówienia: Zużyte opony (od samochodów osobowych i motocykli) (16 01 03) 3) Zakładana ilość odpadów w całym okresie trwania umowy: 237 Mg. Ilość odpadów jest ilością szacunkową, co oznacza, że ilość ta może być mniejsza lub większa; 4) Zgłoszenie do odbioru następować będzie średnio 1 raz w miesiącu. Zamawiający zastrzega prawo do zmian częstotliwości odbioru w zależności od potrzeb. Odbiory będą zgłaszane telefonicznie lub e-mailowo; 5) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w załączniku nr 5 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odzieży i tekstyliów, zebranych w Pszok w Kartuzach
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zbieranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Kartuzach, przy ul. F. Sędzickiego 40. 2) Kody odpadów objęte niniejszą częścią zamówienia: a) Odzież (20 01 10) b) Tekstylia (20 01 11) 3) Zakładana ilość odpadów w całym okresie trwania umowy: 200 Mg. Ilość odpadów jest ilością szacunkową, co oznacza, że ilość ta może być mniejsza lub większa; 4) Zgłoszenie do odbioru następować będzie średnio 1 raz w miesiącu. Zamawiający zastrzega prawo do zmian częstotliwości odbioru w zależności od potrzeb. Odbiory będą zgłaszane telefonicznie lub e-mailowo; 5) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w załączniku nr 5 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie zmieszanych odpadów z budowy, remontów i demontażu, zebranych w Pszok w Kartuzach
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zbieranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Kartuzach, przy ul. F. Sędzickiego 40. 2) Kody odpadów objęte niniejszą częścią zamówienia: a) Zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu* (17 09 04*) b) Materiały izolacyjne styropian (17 06 04) c) Drewno (17 02 01) d) Szkło (17 02 02) e) Tworzywa sztuczne (17 02 03) f) Odpadowa papa (17 03 80) g) Gips (17 08 02) 3) Zakładana ilość odpadów w całym okresie trwania umowy: 1650 Mg. Ilość odpadów jest ilością szacunkową, co oznacza, że ilość ta może być mniejsza lub większa; 4) Zgłoszenie do odbioru następować będzie średnio 2 razy w miesiącu. Zamawiający zastrzega prawo do zmian częstotliwości odbioru w zależności od potrzeb. Odbiory będą zgłaszane telefonicznie lub e-mailowo; 5) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w załączniku nr 5 do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie popiołu z palenisk domowych zebranego w Pszok w Kartuzach
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zbieranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Kartuzach, przy ul. F. Sędzickiego 40. 2) Kody odpadów objęte niniejszą częścią zamówienia: Inne niewymienione frakcje zbierane w sposób selektywny – Popiół z palenisk domowych (Ex 20 01 99) 3) Zakładana ilość odpadów w całym okresie trwania umowy: 3 Mg. Ilość odpadów jest ilością szacunkową, co oznacza, że ilość ta może być mniejsza lub większa; 4) Zgłoszenie do odbioru następować będzie 1 raz w roku. Zamawiający zastrzega prawo do zmian częstotliwości odbioru w zależności od potrzeb. Odbiory będą zgłaszane telefonicznie lub e-mailowo; 5) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w załączniku nr 5 do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie mebli i odpadów wielkogabarytowych, zebranych w Pszok w Kartuzach
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zbieranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Kartuzach, przy ul. F. Sędzickiego 40. 2) Kody odpadów objęte niniejszą częścią zamówienia: Meble i inne odpady wielkogabarytowe (20 03 07) 3) Zakładana ilość odpadów w całym okresie trwania umowy: 1345 Mg. Ilość odpadów jest ilością szacunkową, co oznacza, że ilość ta może być mniejsza lub większa; 4) Zgłoszenie do odbioru następować będzie 1 raz w tygodniu. Zamawiający zastrzega prawo do zmian częstotliwości odbioru w zależności od potrzeb. Odbiory będą zgłaszane telefonicznie lub e-mailowo; 5) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w załączniku nr 5 do SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych zebranych w Pszok w Kartuzach
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zbieranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Kartuzach, przy ul. F. Sędzickiego 40. 2) Kody odpadów objęte niniejszą częścią zamówienia: a) Oleje i tłuszcze jadalne (20 01 25) b) Oleje i tłuszcze inne niż wymienione w 20 01 25 (20 01 26*) c) Farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice zawierające substancje niebezpieczne (20 01 27*) d) Farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice inne niż wymienione w 20 01 27 (20 01 28) e) Leki inne niż wymienione w 20 01 31 (20 01 32) f) Opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone (np. środkami ochrony roślin I i II klasy toksyczności – bardzo toksyczne i toksyczne) (15 01 10*) g) Środki ochrony roślin I i II klasy toksyczności (bardzo toksyczne i toksyczne np. herbicydy, insektycydy) (20 01 19*) h) Opakowania z metali zawierające niebezpieczne porowate elementy wzmocnienia konstrukcyjnego (np. azbest), włącznie z pustymi pojemnikami ciśnieniowymi (15 01 11*) i) Inne niewymienione frakcje zbierane w sposób selektywny – tj. odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki, zużyte opatrunki itp. pochodzące z gospodarstw domowych (Ex 20 01 99) j) Rozpuszczalniki (20 01 13*) k) Kwasy (20 01 14*) l) Alkalia (20 01 15*) 3) Zakładana ilość odpadów w całym okresie trwania umowy: 5,1 Mg. Ilość odpadów jest ilością szacunkową, co oznacza, że ilość ta może być mniejsza lub większa; 4) Zgłoszenie do odbioru następować będzie 2 razy w roku. Zamawiający zastrzega prawo do zmian częstotliwości odbioru w zależności od potrzeb. Odbiory będą zgłaszane telefonicznie lub e-mailowo; 5) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w załączniku nr 5 do SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji (odpady stanowiące części roślin pochodzące z pielęgnacji terenów zielonych, ogrodów, parków itp., w tym drzewka świąteczne)
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zbieranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Kartuzach, przy ul. F. Sędzickiego 40. 2) Kody odpadów objęte niniejszą częścią zamówienia: Odpady ulegające biodegradacji (20 02 01) 3) Zakładana ilość odpadów w całym okresie trwania umowy: 540 Mg. Ilość odpadów jest ilością szacunkową, co oznacza, że ilość ta może być mniejsza lub większa; 4) Zgłoszenie do odbioru następować będzie 2-3 razy w miesiącu. Zamawiający zastrzega prawo do zmian częstotliwości odbioru w zależności od potrzeb. Odbiory będą zgłaszane telefonicznie lub e-mailowo; 5) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w załączniku nr 5 do SWZ.