2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR NIESEGREGOWANYCH (ZMIESZANYCH) I SEGREGOWANYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU MIASTA I GMINY SZAMOCIN ORAZ ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW Z PUNKTU SELEKTYWNEGO ZBIERNIA ODPADÓW KOMUNALNYCH
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) usługę odbioru i transportu odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i odpadów komunalnych segregowanych wymienionych w rozdziale IV ust. I pkt. 2 ppkt 2-5 z nieruchomości zamieszkałych, niezamieszkałych (Załącznik Nr 4c) i domków rekreacyjno-wypoczynkowych, na których powstają odpady komunalne (Załącznik Nr 4b), usytuowanych na terenie miasta i gminy Szamocin; 2) usługę odbioru i transportu z PSZOK odpadów komunalnych segregowanych wymienionych w rozdziale IV ust. I pkt. 2 ppkt 2-7; 3) usługę odbioru z PSZOK i zagospodarowanie odpadów wymienionych w rozdziale IV ust. I pkt. 2 ppkt 8-13, (w tym odbiór przeterminowanych leków z pojemników usytuowanych w aptekach oraz zużytych ogniw, baterii i akumulatorów przenośnych z pojemników usytuowanych w obiektach użyteczności publicznej zgodnie z wykazem stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ. 4) Zorganizowanie w każdym roku trwania umowy jednorazowej zbiórki mebli i innych odpadów wielkogabarytowych z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości, na której znajduje się domek letniskowy lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno- wypoczynkowe. Zbiórka prowadzona będzie w formie tzw. "wystawki", to jest poprzez odbiór odpadów wystawionych przez mieszkańców przed posesje. Terminy zbiórki odpadów w każdym roku obowiązywania umowy zostaną określone w harmonogramie odbioru. 5)utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Interne Kennung: GO.271.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) usługę odbioru i transportu odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i odpadów komunalnych segregowanych wymienionych w rozdziale IV ust. I pkt. 2 ppkt 2-5 z nieruchomości zamieszkałych, niezamieszkałych (Załącznik Nr 4c) i domków rekreacyjno-wypoczynkowych, na których powstają odpady komunalne (Załącznik Nr 4b), usytuowanych na terenie miasta i gminy Szamocin; 2) usługę odbioru i transportu z PSZOK odpadów komunalnych segregowanych wymienionych w rozdziale IV ust. I pkt. 2 ppkt 2-7; 3) usługę odbioru z PSZOK i zagospodarowanie odpadów wymienionych w rozdziale IV ust. I pkt. 2 ppkt 8-13, (w tym odbiór przeterminowanych leków z pojemników usytuowanych w aptekach oraz zużytych ogniw, baterii i akumulatorów przenośnych z pojemników usytuowanych w obiektach użyteczności publicznej zgodnie z wykazem stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ. 4) Zorganizowanie w każdym roku trwania umowy jednorazowej zbiórki mebli i innych odpadów wielkogabarytowych z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości, na której znajduje się domek letniskowy lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno- wypoczynkowe. Zbiórka prowadzona będzie w formie tzw. "wystawki", to jest poprzez odbiór odpadów wystawionych przez mieszkańców przed posesje. Terminy zbiórki odpadów w każdym roku obowiązywania umowy zostaną określone w harmonogramie odbioru. 5) utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami.