694048-2025 - Wettbewerb
Polen – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych do Szkół Podstawowych i Przedszkola nr 8 Gminy Miejskiej Tczew.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy artykułów spożywczych do Szkół Podstawowych i Przedszkola nr 8 Gminy Miejskiej Tczew.
BeschreibungSukcesywne dostawy artykułów spożywczych do Szkół Podstawowych i przedszkola nr 8 Gminy Miejskiej Tczew.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 03142500 Eier, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst, 15612500 Backwaren, 15894300 Zubereitete Mahlzeiten, 03311000 Fisch, 15110000 Fleisch
5. Los
LosLOT-0001
TitelMięso i produkty mięsne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są: Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych do Szkół Podstawowych i Przedszkola nr 8 Gminy Miejskiej Tczew. Jakość dostarczanych artykułów spożywczych, sposób ich pakowania, a także rodzaj używanych opakowań zbiorczych – musi być zgodny z normami i powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, z zachowaniem dobrych praktyk produkcyjnych (GMP) dobrych praktyk higienicznych (GHP) oraz zasad systemu bezpieczeństwa żywności - systemu HACCP. Towar musi być pełnowartościowy. Ilości artykułów spożywczych zawartych w Opisie przedmiotu zamówienia są zbliżonymi ilościami do planowanych potrzeb, bowiem w przybliżeniu odpowiadają strukturze zapotrzebowania. Oznacza to, że wielkości te nie stanowią ostatecznego rozmiaru zamówienia, w wyniku czego nie mogą stanowić podstaw do zgłaszania roszczeń z tytułu niezrealizowanych dostaw. Zamawiający zastrzega sobie możliwość ograniczenia zakresu zamówienia do 60% jego wartości.
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelProdukty mleczarskie, jaja
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
LosLOT-0003
TitelArtykuły spożywcze
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
LosLOT-0004
TitelProdukty mrożone
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
LosLOT-0005
TitelWarzywa i owoce
Haupteinstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
LosLOT-0006
TitelPieczywo
Haupteinstufung (cpv): 15612500 Backwaren
LosLOT-0007
TitelWyroby garmażeryjne, gotowe mączne, chłodzone
Haupteinstufung (cpv): 15894300 Zubereitete Mahlzeiten
LosLOT-0008
TitelRyby świeże
Haupteinstufung (cpv): 03311000 Fisch