694100-2023 - Wettbewerb
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Miasta Świdwin
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Miasta Świdwin
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usługi w zakresie odbioru i transportu odpadów komunalnych z terenu Miasta Świdwin. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 1 do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: IPF.271.18.2023