694100-2025 - Ergebnis
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Buczu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Buczu
Beschreibung3.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego, posiadającego certyfikat CNBOP oraz wszelkie niezbędne świadectwa homologacji i certyfikaty wymagane przy rejestracji pojazdu oraz jego dopuszczenie do ruchu oraz działań ratowniczo-gaśniczych. 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ - „Minimalne wymagania techniczno-użytkowe dla średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Bucz”.
Vorherige Bekanntmachung532718-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge, 34114110 Rettungswagen
5. Los
LosLOT-0001