694148-2023 - Wettbewerb
Belgien – Biomedizinische Geräte – RO voor leveren van coagulatietoestellen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRO voor leveren van coagulatietoestellen
BeschreibungRO voor leveren van coagulatietoestellen
Interne Kennung11/13/2023 12:15 PM 3PID292 EC2023/009/292 RO Coagulatietoestellen
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434540 Biomedizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungEC2023/009/292 RO Coagulatietoestellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Optionen
Beschreibung der OptionenVereiste opties (De firma is verplicht om de vereiste opties aan te bieden, dit op straffe van onregelmatigheid met wering van de offerte tot gevolg.De aanbestedende overheid is niet verplicht om een optie te bestellen, noch bij de sluiting, noch tijdens de uitvoering van de opdracht. M.a.w. de aanbestedende overheid kan bij gunning of tijdens de uitvoering van de opdracht hierover beslissen.)