See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie dla jednostek Policji woj. warmińsko – mazurskiego usług wywozu odpadów komunalnych resztkowych i selektywnych wraz z ich zagospodarowaniem oraz dzierżawą pojemników (11 zadań częściowych)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie wywozu odpadów komunalnych resztkowych (zmieszanych) i selektywnych wraz z ich zagospodarowaniem oraz dzierżawą pojemników z terenu nieruchomości niezamieszkałych użytkowanych przez jednostki Policji woj. warmińsko mazurskiego. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 11 zadań częściowych. 3. Szczegółowy wykaz nieruchomości, pojemników i minimalną wymaganą częstotliwości wywozu zawiera Załącznik Nr 2/1-11/ do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularze cenowe, a warunki realizacji zamówienia określone zostały we wzorze umowy w sprawie zamówienia publicznego, który stanowi Załącznik Nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Z-t-P/49/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 2. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 3. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy Urzędu Zamówień Publicznych: https://ezamowienia.gov.pl. Każdy Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę za pośrednictwem Platformy, podpisując ją kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 4. Na ofertę składają się następujące dokumenty: 1) Interaktywny Formularz ofertowy – wypełniony i złożony według zasad opisanych w Pkt. 26 SWZ 2) Formularz cenowy odpowiednio dla każdego zadania, sporządzony zgodnie ze wzorami podanymi w Załączniku Nr 2/1-11 Pozostałe dokumenty i oświadczenia składane wraz z ofertą: 1) Jednolity Europejski Dokument Zamówienia – wypełniony i podpisany przez osobę uprawnioną 2) (jeżeli dotyczy) Formularz oświadczenia o podwykonawstwie, sporządzony zgodnie ze wzorem podanym w Załączniku Nr 7 3) (jeżeli dotyczy) Formularz upoważnienia, o ile prawo do podpisania oferty nie wynika z innych dokumentów złożonych wraz z ofertą zgodnie ze wzorem podanym w Załączniku Nr 8 do SWZ 4) Oświadczenie – wypełnione i złożone zgodnie ze wzorem podanym w Załączniku Nr 9 potwierdzające, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego 5) (jeżeli dotyczy) Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia na podstawie art. 117 ust. 4 ustawy Pzp zgodnie ze wzorem podanym w Załączniku Nr 10 6)(jeżeli dotyczy) Pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawcy, jeżeli ofertę i oświadczenia składa w imieniu Wykonawcy pełnomocnik 5. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawcę, w stosunku, do którego zachodzi którakolwiek z okoliczności, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1-6 Pzp. 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dn. 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, a także Wykonawcę, w stosunku do którego zachodzi okoliczność wskazana w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), dalej rozporządzenie 2022/576. 7. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany będzie złożyć w celu potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia i potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu oświadczenia lub dokumenty, o których mowa w §2 ust. 1 pkt. 1) lit. a) – b), §2 ust. 1 pkt. 2), §2 ust. 1 pkt. 7) lit. a) – d) oraz §7 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy oraz art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast: informacji z Krajowego Rejestru Karnego, o której mowa powyżej – składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument, w zakresie, o którym mowa powyżej. Dokument, powinien być wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem. Jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa powyżej, lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy Pzp, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie Wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument miał dotyczyć, nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania Wykonawcy lub miejsce zamieszkania osoby, której dokument miał dotyczyć. Patrz. Pkt. 23 ust. 2 SWZ. 9. Zgodnie z art. 58 ustawy Pzp Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia (np. w formie konsorcjum) pod warunkiem, że ustanowią oni pełnomocnika określając zgodnie z art. 58 ust. 2 ustawy Pzp zakres jego uprawnień wobec Zamawiającego. Przepisy dotyczące Wykonawcy stosuje się odpowiednio do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Jeżeli w wyniku przeprowadzonego postępowania zostanie wybrana oferta Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, Zamawiający może żądać przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego kopii umowy regulującej współpracę tych Wykonawców.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie Nr 1 – wywóz odpadów komunalnych - rejon 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wywóz odpadów komunalnych resztkowych i selektywnych wraz z ich zagospodarowaniem oraz dzierżawą pojemników z nieruchomości: KPP Bartoszyce, ul. Wyszyńskiego 28, PP Sępopol al. Wojska Polskiego 6, KP Górowo Iławeckie, ul. Sikorskiego 30. Szczegółowy wykaz nieruchomości, pojemników i minimalną wymaganą częstotliwości wywozu zawiera Załącznik Nr 2/1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz cenowy, a warunki realizacji zamówienia określone zostały we wzorze umowy w sprawie zamówienia publicznego, który stanowi Załącznik Nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Z-t-P/49/2025 - Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie Nr 2 – wywóz odpadów komunalnych - rejon 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wywóz odpadów komunalnych resztkowych i selektywnych wraz z ich zagospodarowaniem oraz dzierżawą pojemników z nieruchomości: Punkt Przyjęć w Starych Juchach, Plac 500 Lecia 7. Szczegółowy wykaz nieruchomości, pojemników i minimalną wymaganą częstotliwości wywozu zawiera Załącznik Nr 2/2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz cenowy, a warunki realizacji zamówienia określone zostały we wzorze umowy w sprawie zamówienia publicznego, który stanowi Załącznik Nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Z-t-P/49/2025 - Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie Nr 3 – wywóz odpadów komunalnych - rejon 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wywóz odpadów komunalnych resztkowych i selektywnych wraz z ich zagospodarowaniem oraz dzierżawą pojemników z nieruchomości: PP Dubeninki, ul. Dębowa 9. Szczegółowy wykaz nieruchomości, pojemników i minimalną wymaganą częstotliwości wywozu zawiera Załącznik Nr 2/3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz cenowy, a warunki realizacji zamówienia określone zostały we wzorze umowy w sprawie zamówienia publicznego, który stanowi Załącznik Nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Z-t-P/49/2025 - Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie Nr 4 – wywóz odpadów komunalnych - rejon 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wywóz odpadów komunalnych resztkowych i selektywnych wraz z ich zagospodarowaniem oraz dzierżawą pojemników z nieruchomości: KP Korsze, ul. Ks. Janusza Budyna 1. Szczegółowy wykaz nieruchomości, pojemników i minimalną wymaganą częstotliwości wywozu zawiera Załącznik Nr 2/4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz cenowy, a warunki realizacji zamówienia określone zostały we wzorze umowy w sprawie zamówienia publicznego, który stanowi Załącznik Nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Z-t-P/49/2025 - Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie Nr 5 – wywóz odpadów komunalnych - rejon 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wywóz odpadów komunalnych resztkowych i selektywnych wraz z ich zagospodarowaniem oraz dzierżawą pojemników z nieruchomości: KPP Mrągowo, ul. Wolności 2. Szczegółowy wykaz nieruchomości, pojemników i minimalną wymaganą częstotliwości wywozu zawiera Załącznik Nr 2/5 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz cenowy, a warunki realizacji zamówienia określone zostały we wzorze umowy w sprawie zamówienia publicznego, który stanowi Załącznik Nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Z-t-P/49/2025 - Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie Nr 6 – wywóz odpadów komunalnych - rejon 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wywóz odpadów komunalnych resztkowych i selektywnych wraz z ich zagospodarowaniem oraz dzierżawą pojemników z nieruchomości: KPP Nowe Miasto Lubawskie, ul. Grunwaldzka 6. Szczegółowy wykaz nieruchomości, pojemników i minimalną wymaganą częstotliwości wywozu zawiera Załącznik Nr 2/6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz cenowy, a warunki realizacji zamówienia określone zostały we wzorze umowy w sprawie zamówienia publicznego, który stanowi Załącznik Nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Z-t-P/49/2025 - Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie Nr 7 – wywóz odpadów komunalnych - rejon 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wywóz odpadów komunalnych resztkowych i selektywnych wraz z ich zagospodarowaniem oraz dzierżawą pojemników z nieruchomości: KP Barczewo, ul. Grunwaldzka 9, KP Biskupiec, ul. Mickiewicza 41, PP Dywity, ul. Barczewskiego 11, KP Gietrzwałd, ul. Szkolna 3, KP Stawiguda, ul. Warszawska 7/1. Szczegółowy wykaz nieruchomości, pojemników i minimalną wymaganą częstotliwości wywozu zawiera Załącznik Nr 2/7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz cenowy, a warunki realizacji zamówienia określone zostały we wzorze umowy w sprawie zamówienia publicznego, który stanowi Załącznik Nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Z-t-P/49/2025 - Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie Nr 8 – wywóz odpadów komunalnych - rejon 8
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wywóz odpadów komunalnych resztkowych i selektywnych wraz z ich zagospodarowaniem oraz dzierżawą pojemników z nieruchomości: KPP Ostróda, ul. Handlowa 6, PP Małdyty, ul. Kopernika 9b, PP Dąbrówno, ul. Agrestowa 2, PP Miłomłyn, ul. Twarda 5, KP Morąg, ul. Mickiewicza 7, PP Łukta, ul. Kościelna 2, PP Miłakowo, ul. Daszyńskiego 14. Szczegółowy wykaz nieruchomości, pojemników i minimalną wymaganą częstotliwości wywozu zawiera Załącznik Nr 2/8 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz cenowy, a warunki realizacji zamówienia określone zostały we wzorze umowy w sprawie zamówienia publicznego, który stanowi Załącznik Nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Z-t-P/49/2025 - Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie Nr 9 – wywóz odpadów komunalnych - rejon 9
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wywóz odpadów komunalnych resztkowych i selektywnych wraz z ich zagospodarowaniem oraz dzierżawą pojemników z nieruchomości: KPP Pisz, ul. Armii Krajowej 1 KP Ruciane Nida, ul. Mazurska 1. Szczegółowy wykaz nieruchomości, pojemników i minimalną wymaganą częstotliwości wywozu zawiera Załącznik Nr 2/9 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz cenowy, a warunki realizacji zamówienia określone zostały we wzorze umowy w sprawie zamówienia publicznego, który stanowi Załącznik Nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Z-t-P/49/2025 - Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie Nr 10 – wywóz odpadów komunalnych - rejon 10
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wywóz odpadów komunalnych resztkowych i selektywnych wraz z ich zagospodarowaniem oraz dzierżawą pojemników z nieruchomości: KPP Szczytno, ul. Piłsudskiego 39, PP Wielbark, ul. ks. Jana Szadowskiego 1. Szczegółowy wykaz nieruchomości, pojemników i minimalną wymaganą częstotliwości wywozu zawiera Załącznik Nr 2/10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz cenowy, a warunki realizacji zamówienia określone zostały we wzorze umowy w sprawie zamówienia publicznego, który stanowi Załącznik Nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Z-t-P/49/2025 - Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie Nr 11 – wywóz odpadów komunalnych - rejon 11
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wywóz odpadów komunalnych resztkowych i selektywnych wraz z ich zagospodarowaniem oraz dzierżawą pojemników z nieruchomości: KWP Olsztyn, ul. Lubelska 35, KWP Olsztyn, ul. Piłsudskiego 5, KWP Olsztyn, ul. Dąbrowszczaków 43, KWP Olsztyn, ul. Partyzantów 6/8, KMP Olsztyn, ul. Partyzantów 23, KWP Olsztyn, ul. Pstrowskiego 3, KWP Olsztyn, ul. Borowa 9, KMP Olsztyn, Borowa 9A, KMP Olsztyn, ul. Jagiellońska 78F, KMP Olsztyn, ul. Kapitańska 23. Szczegółowy wykaz nieruchomości, pojemników i minimalną wymaganą częstotliwości wywozu zawiera Załącznik Nr 2/11 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz cenowy, a warunki realizacji zamówienia określone zostały we wzorze umowy w sprawie zamówienia publicznego, który stanowi Załącznik Nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Z-t-P/49/2025 - Zadanie 11