694218-2023 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Olsztyn w roku 2024
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Olsztyn w roku 2024
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz nasiennictwa i selekcji leśnej, łowiectwa (OHZ 241) oraz zadrzewień i gospodarki ubocznej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Olsztyn w roku 2024.
Interne Kennung: S.270.4.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1/2024
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz nasiennictwa i selekcji leśnej oraz zadrzewień i gospodarki ubocznej, do wykonania na terenie leśnictw Dąbrówka i Wadąg w roku 2024.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji (art. 441 PZP) oraz wznowienia (art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP)
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2/2024
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz nasiennictwa i selekcji leśnej, łowiectwa (OHZ 241) oraz zadrzewień i gospodarki ubocznej, do wykonania na terenie leśnictw Wyrandy, Graszk i Gaj w roku 2024.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3/2024
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz nasiennictwa i selekcji leśnej, łowiectwa (OHZ 241) oraz zadrzewień i gospodarki ubocznej, do wykonania na terenie leśnictw Zazdrość, Mazuchy, Mendryny, Nowa Wieś, Kośno w roku 2024.