2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaien van ruwgras, bermen en watergangen
Beschreibung: Ruw maaiwerkzaamheden van: A: Het maaien van bermen, bouwkavels en dijken; B: Het maaien van watergangen en waterpartijen; C: Het vrijmaaien van uitstroomvoorzieningen; D: Het opruimen en afvoeren van maaisel; E: Het beschermen van plant- en diersoorten; F: Treffen van verkeersmaatregelen. 0
Interne Kennung: siw009969/R2401
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Ruw maaiwerkzaamheden Onbekend
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging opdracht