2. Verfahren
Verfahren
Titel: Quality of experience in streaming
Beschreibung: Quality of Streaming verwijst naar het meten, analyseren en rapporteren van de gebruikerservaring bij het afspelen van video- en audiostreams. Het doel is om inzicht te krijgen in de prestaties van de volledige streamingketen - van de origin server tot de eindgebruiker - en om proactief problemen te detecteren en optimalisaties door te voeren.
Interne Kennung: 2025/OO/683
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1