See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wycinka drzew i przerostów na budowlach i brzegach rzek i potoków na terenie Zarządu Zlewni Nowy Sącz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wycince oraz przycince pielęgnacyjnej drzew rosnących na skarpach rzek w pobliżu zabudowań, dróg, budynków użyteczności publicznej, użytków rolnych oraz usuwanie wywrotów, wiatrołomów, śniegołomów, krzaków i zakrzaczeń. Zamówienie składa się z następujących części: Część 1 - Wycinka drzew i przerostów na budowlach i brzegach rzek i potoków na terenie ZZ Nowy Sącz obszar: Nadzór Wodny Nowy Sącz, Nadzór Wodny Muszyna, Nadzór Wodny Limanowa Część nr 2 - Wycinka drzew i przerostów na budowlach i brzegach rzek i potoków na terenie ZZ Nowy Sącz obszar: Nadzór Wodny Nowy Targ, Nadzór Wodny Zakopane Część nr 3 - Wycinka drzew i przerostów na budowlach i brzegach rzek i potoków na terenie ZZ Nowy Sącz obszar: Nadzór Wodny Grybów i Nadzór Wodny Tarnów
Vorherige Bekanntmachung: 483864-2025
Interne Kennung: K.ROZ.2710.67.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77340000 Baum- und Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Wycinka drzew i przerostów na budowlach i brzegach rzek i potoków na terenie ZZ Nowy Sącz obszar: Nadzór Wodny Nowy Sącz, Nadzór Wodny Muszyna, Nadzór Wodny Limanowa
Beschreibung: Wycinka drzew i przerostów na budowlach i brzegach rzek i potoków na terenie ZZ Nowy Sącz obszar: Nadzór Wodny Nowy Sącz, Nadzór Wodny Muszyna, Nadzór Wodny Limanowa
Interne Kennung: K.ROZ.2710.67.2025 - Cz.1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający na podstawie art. 441 Ustawy Pzp przewiduje zastosowanie prawa opcji. 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji udzielane na zasadach, o których mowa w § 3 ust. 11 wzoru umowy 2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, z Prawa Opcji polegającego na zwiększeniu zakresu usługi do maksymalnie 100% (dotyczy każdej części) wynagrodzenia Wykonawcy określonego w ofercie. 3. Zamawiający wymaga, aby wartości cen jednostkowych zaoferowane przez Wykonawcę były jednakowe w odniesieniu do zamówienia podstawowego oraz zamówień udzielanych w ramach prawa opcji. 4. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 5. Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji w sytuacji pozyskania środków finansowych na realizację zamówienia w ramach prawa opcji. 6. W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie możliwość pełnego albo wyłącznie częściowego wykorzystania zamówień objętych prawem opcji, co każdorazowo zostanie sprecyzowane w oświadczeniu składanym w ramach prawa opcji. 7. Każdorazowo warunkiem uruchomienia prawa opcji jest oświadczenie woli. 8. Zamawiający złoży wykonawcy pisemne oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji nie później niż na 15 dni przed końcem terminu obowiązywania umowy. 9. Rozliczenie przedmiotu umowy objętego zakresem zamówienia w ramach prawa opcji nastąpi na podstawie cen jednostkowych określonych w wycenie ofertowej stanowiącej załącznik do Umowy. 10. Prawo opcji stanowi wyłączne uprawnienie Zamawiającego, a Wykonawcy nie służy roszczenie o wykonanie przez Zamawiającego tego prawa. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta. 11. Wykonawcy nie przysługuje prawo rezygnacji z realizacji opcji i nie może składać oferty jedynie w zakresie zamówienia podstawowego lub zamówienia podstawowego i tylko wybranego zakresu opcji. Wykonawca jest obowiązany do wykonania przedmiotu zamówienia w pełnym zakresie, tj. zarówno zamówienia podstawowego, jak i objętego prawem opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Wycinka drzew i przerostów na budowlach i brzegach rzek i potoków na terenie ZZ Nowy Sącz obszar: Nadzór Wodny Nowy Targ, Nadzór Wodny Zakopane
Beschreibung: Wycinka drzew i przerostów na budowlach i brzegach rzek i potoków na terenie ZZ Nowy Sącz obszar: Nadzór Wodny Nowy Targ, Nadzór Wodny Zakopane
Interne Kennung: K.ROZ.2710.67.2025 - Cz.2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Wycinka drzew i przerostów na budowlach i brzegach rzek i potoków na terenie ZZ Nowy Sącz obszar: Nadzór Wodny Grybów i Nadzór Wodny Tarnów
Beschreibung: Wycinka drzew i przerostów na budowlach i brzegach rzek i potoków na terenie ZZ Nowy Sącz obszar: Nadzór Wodny Grybów i Nadzór Wodny Tarnów
Interne Kennung: K.ROZ.2710.67.2025 - Cz.3