2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA - Kantoor inventaris
Beschreibung: De gemeente Krimpen aan den IJssel gaat de huidige kantoor inventaris, bureaus en bureaustoelen vervangen. Tevens zal de gemeente de vergaderruimtes opnieuw laten meubileren. Hiervoor heeft een architect de gemeente eerder geadviseerd over de mogelijkheden. Voor perceel 1 geldt het vervangen van 101 bureaus en bureaustoelen. Voor perceel 2 gaat het om het inrichten van 6 vergaderzalen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Kantoor meubilair
Beschreibung: Het vervangen van de huidige bureaus en bureaustoelen op de locaties van de gemeente Krimpen aan den IJssel.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie beschrijvend document (Deel A).
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Vergaderruimtes
Beschreibung: Het opnieuw inrichten van de vergaderruimtes op het gemeentehuis in Krimpen aan den IJssel.
Interne Kennung: 2