694373-2023 - Wettbewerb
Belgien – Bauarbeiten – Nieuwbouw voor permanent en tijdelijk verblijf voor personen met een beperking
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw voor permanent en tijdelijk verblijf voor personen met een beperking
Beschreibung: Havinet vzw - site Eigen Thuis is een organisatie gespecialiseerd in de zorgverlening aan mensen met een beperking. De organisatie heeft als doel : "geïntegreerde en kwaliteitsvolle begeleiding (incl zorg) op maat aan te bieden aan personen met een specifieke fysieke, mentale, sociale of meervoudige noden, zoals personen met een handicap. Hierbij staan de cliënten en hun omgeving centraal. Elke aangepaste zorg op de site van Eigen Thuis heeft tot doel het dagelijks leven en het individueel levensproject van bewoners en gebruikers te ondersteunen. Elke activiteit wordt uitgewerkt vanuit onze kernwaarden zelfredzaamheid, het recht op zelfbepaling en individuele verantwoordelijkheid.Eigen Thuis is ingebed in de woonwijk en haar bewoners zijn geïntegreerd in de leefomgeving. De dynamiek die uitgaat de medewerkers en vrijwilligers is een wezenlijk onderdeel van het succes van de organisatie en de gezonde financiële en organisatorische structuur waarop ze kan terugvallen. Op het perceel wordt in eerste fase naast het bestaande gebouw een nieuwbouw voorzien met op het gelijkvloers de woonvoorziening voor volwassenen met een zware motorische handicap en logeerkamers. Verder bevat het gebouw een polyvalente zaal met keuken en administratieve ruimtes.Het nieuwe gebouw komt op de bestaande parking te liggen. Het perceel waarop het project betrekking heeft is volgens het gewestplan Halle-Vilvoorde-Asse K.B. 07/03/1977 gelegen in woongebied.De bestaande woonvoorziening van Eigen Thuis is op dit perceel aanwezig.
Interne Kennung: 11/13/2023 3:38 PM 3PID15 ET2023/001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Woonvoorziening voor personen met een beperking
Beschreibung: Woonvoorziening voor personen met een beperking
Interne Kennung: ET2023/01
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Buitenaanleg
Beschreibung: Buitenaanleg
Interne Kennung: ET2023/02