2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie inwentaryzacji przyrodniczej oraz opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę obiektów pn. Budowa małych urządzeń piętrzących na cieku wodnym w kompleksie Grabówka leśnictwo Zambrów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi projektowe pt. Wykonanie inwentaryzacji przyrodniczej oraz opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę obiektów pn. Budowa małych urządzeń piętrzących na cieku wodnym w kompleksie Grabówka leśnictwo Zambrów. Zamówienie nie jest podzielone części. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie inwentaryzacji przyrodniczej oraz kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowalnego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego w ramach projektu Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja (MRN3) dla zadania pn. „Budowa małych urządzeń piętrzących na cieku wodnym w kompleksie Grabówka leśnictwo Zambrów”. Zamówienie podzielone zostało na dwie części: 3.1.1. Część 1 - inwentaryzacja przyrodnicza i analiza celowości przedsięwzięcia, 3.1.2. Część 2 wykonanie projektu budowlanego wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych oraz wykonywanie nadzoru autorskiego nad realizacją projektu budowlanego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: S.270.1.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowy opis zamówienia jest zawarty w SWZ. Postępowanie prowadzone będzie zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 - 4 PZP. Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) stanowi dokumenty zamówienia. Pozostałe informacje zawiera SWZ. Wykaz oświadczeń oraz podmiotowych środków dowodowych w celu wykazania braku podstaw wykluczenia z postępowania oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu zawarty będzie w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71510000 Standortbegehung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz, 90714000 Umweltaudit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 wykonanie inwentaryzacji przyrodniczej wraz z oceną celowości przedsięwzięcia;
Beschreibung: wykonanie inwentaryzacji przyrodniczej wraz z oceną celowości przedsięwzięcia zgodnie z SWZ i opisem przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90714000 Umweltaudit
Los: LOT-0002
Titel: Część 2. Wykonanie projektu budowlanego wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych oraz sprawowanie nadzoru autorskiego w zakresie zgodności robót budowlanych z dokumentacją
Beschreibung: Wykonanie projektu budowlanego wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych oraz sprawowanie nadzoru autorskiego w zakresie zgodności robót budowlanych z dokumentacją która dzieli się na trzy etapy: Etap I - koncepcja rozwiązań projektowych - przedstawienie wariantów (minimum dwóch) rozwiązań projektowych wraz z wstępnym oszacowaniem kosztów Etap II - wykonanie kompletnej dokumentacji wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę lub potwierdzeniem braku podstaw do wniesienia sprzeciwu do złożonego zgłoszenia robót; Etap III - sprawowanie nadzoru autorskiego w zakresie zgodności robót budowlanych z dokumentacją - od dnia rozpoczęcia robót budowlanych nieprzerwanie do momentu odbioru końcowego i uzyskania pozwolenia na użytkowanie włącznie, nie dłużej jednak niż do 30 czerwca 2028 roku (wskazana data jest związana z upływem terminu rozliczenia umowy o dofinansowanie projektu).
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71510000 Standortbegehung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation