See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zapewnienie kompleksowych usług promocyjnych Gminy Zawiercie przez drużynę siatkarską – Aluron CMC Warta Zawiercie S.A.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zapewnienie kompleksowych usług promocyjnych Gminy Zawiercie przez drużynę siatkarską – Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. obejmujących w szczególności wykonanie czynności szczegółowo opisanych w załączniku nr 1 do zaproszenia do udziału w negocjacjach – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. 2. W ramach wykonywanych czynności umownych oraz wynagrodzenia umownego Zamawiający zezwala Wykonawcy na wykorzystywanie we własnych działaniach promocyjnych logotypu miasta Zawiercie. 3. Wykonawca wyraża zgodę na wykorzystywanie osobistego udziału zawodników oraz wizerunku Klubu (w tym oznaczeń i logotypu) do własnych akcji promocyjnych miasta Zawiercie przez Zamawiającego, po wcześniejszym uzgodnieniu z Wykonawcą. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia 1. Branding strojów – ekspozycja logotypu Miasta Zawiercie (logotyp miasta – przód lub tył koszulki meczowej oraz repliki koszulek w sklepie kibica), 2. Reklama na nośnikach cyfrowych (bandy led, telebim, spoty reklamowe klubu z logo Miasta Zawiercie), 3. Reklama podczas meczów – ekspozycja logotypu miasta (bannery, wyklejka, belka sponsorska), 4. Materiały drukowane, media elektroniczne – ekspozycja logotypu Miasta Zawiercie: • social media - 2 posty promujące o treści ustalonej z zamawiającym; umieszczanie informacji, że Miasto Zawiercie jest partnerem klubu poprzez media społecznościowe klubu co najmniej 1 raz w miesiącu; • ścianka TV; • strona internetowa – dodatkowo logotyp będzie eksponowany wraz z linkiem do oficjalnej strony internetowej Miasta Zawiercie; • bilety, vouchery; • plakaty; • pasek sponsorski. 5. Pozostałe działania reklamowe: • widoczna ekspozycja logotypu Miasta Zawiercie na autokarze klubowym; • udział zawodników klubu w min. Trzech miejskich wydarzeniach kulturalnych lub sportowych organizowanych przez Miasto Zawiercie, z wykorzystaniem logotypów oraz oznaczeń klubu; • udział zawodników w realizowanych przez miasto materiałach video, klipach i spotach reklamowych promujących Zawiercie; • zorganizowanie wakacyjnego turnieju dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Zawierciu w obiekcie sportowym na terenie miasta z zapewnieniem nagród rzeczowych dla miejsc 1-3 (w tym puchary lub medale oraz gadżetów promocyjnych) w formie zestawów ufundowanych przez wykonawcę dla wszystkich uczestników turnieju sportowego. Wykonawca zapewni również imienne dyplomy uczestnictwa dla zwycięzców oraz wyróżnienia dla pozostałych uczestników z własnoręcznymi podpisami wszystkich zawodników wykonawcy; • możliwość wykorzystania wizerunku całego zespołu i poszczególnych zawodników w wydawnictwach zewnętrznych i wewnętrznych oraz materiałach promocyjnych i reklamowych miasta; • umożliwienie zamawiającemu realizowania eventów podczas meczów rozgrywanych na terenie Miasta Zawiercie chyba, że zabronią tego odrębne przepisy; • informowanie, że Miasto Zawiercie jest oficjalnym partnerem Klubu we wszystkich materiałach, publikacjach, informacjach do mediów, ogłoszeniach oraz wystąpieniach publicznych, wraz z umieszczaniem logotypu miasta we wszystkich materiałach drukowanych w prasie. • kreowanie pozytywnego wizerunku Miasta Zawiercie w mediach tj. wywiadach radiowych, prasowych, internetowych i telewizyjnych, poprzez stronę www i media społecznościowe klubu (podkreślanie faktu, że Miasto Zawiercie jest strategicznym partnerem klubu); • używanie w nazwie zespołu nazwy miasta – Zawiercie; • wymienienie przez spikera Miasta Zawiercie jako partnera strategicznego klubu (min. 1 raz podczas każdego domowego meczu); • możliwość otrzymania biletów na mecze Aluron CMC Warty Zawiercie – z przeznaczeniem dla szkół na terenie Miasta Zawiercie; • możliwość uczestnictwa w spotkaniach klubu biznesu – networking, cross-selling, wspólne kampanie, wymiana doświadczeń, nowe kontakty, synergia działań.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zapewnienie kompleksowych usług promocyjnych Gminy Zawiercie przez drużynę siatkarską – Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. obejmujących w szczególności wykonanie czynności szczegółowo opisanych w załączniku nr 1do zaproszenia do udziału w negocjacjach – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. 2. W ramach wykonywanych czynności umownych oraz wynagrodzenia umownego Zamawiający zezwala Wykonawcy na wykorzystywanie we własnych działaniach promocyjnych logotypu miasta Zawiercie. 3. Wykonawca wyraża zgodę na wykorzystywanie osobistego udziału zawodników oraz wizerunku Klubu (w tym oznaczeń i logotypu) do własnych akcji promocyjnych miasta Zawiercie przez Zamawiającego, po wcześniejszym uzgodnieniu z Wykonawcą. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia 1. Branding strojów – ekspozycja logotypu Miasta Zawiercie (logotyp miasta – przód lub tył koszulki meczowej oraz repliki koszulek w sklepie kibica), 2. Reklama na nośnikach cyfrowych (bandy led, telebim, spoty reklamowe klubu z logo Miasta Zawiercie), 3. Reklama podczas meczów – ekspozycja logotypu miasta (bannery, wyklejka, belka sponsorska), 4. Materiały drukowane, media elektroniczne – ekspozycja logotypu Miasta Zawiercie: • social media - 2 posty promujące o treści ustalonej z zamawiającym; umieszczanie informacji, że Miasto Zawiercie jest partnerem klubu poprzez media społecznościowe klubu co najmniej 1 raz w miesiącu; • ścianka TV; • strona internetowa – dodatkowo logotyp będzie eksponowany wraz z linkiem do oficjalnej strony internetowej Miasta Zawiercie; • bilety, vouchery; • plakaty; • pasek sponsorski. 5. Pozostałe działania reklamowe: • widoczna ekspozycja logotypu Miasta Zawiercie na autokarze klubowym; • udział zawodników klubu w min. Trzech miejskich wydarzeniach kulturalnych lub sportowych organizowanych przez Miasto Zawiercie, z wykorzystaniem logotypów oraz oznaczeń klubu; • udział zawodników w realizowanych przez miasto materiałach video, klipach i spotach reklamowych promujących Zawiercie; • zorganizowanie wakacyjnego turnieju dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Zawierciu w obiekcie sportowym na terenie miasta z zapewnieniem nagród rzeczowych dla miejsc 1-3 (w tym puchary lub medale oraz gadżetów promocyjnych) w formie zestawów ufundowanych przez wykonawcę dla wszystkich uczestników turnieju sportowego. Wykonawca zapewni również imienne dyplomy uczestnictwa dla zwycięzców oraz wyróżnienia dla pozostałych uczestników z własnoręcznymi podpisami wszystkich zawodników wykonawcy; • możliwość wykorzystania wizerunku całego zespołu i poszczególnych zawodników w wydawnictwach zewnętrznych i wewnętrznych oraz materiałach promocyjnych i reklamowych miasta; • umożliwienie zamawiającemu realizowania eventów podczas meczów rozgrywanych na terenie Miasta Zawiercie chyba, że zabronią tego odrębne przepisy; • informowanie, że Miasto Zawiercie jest oficjalnym partnerem Klubu we wszystkich materiałach, publikacjach, informacjach do mediów, ogłoszeniach oraz wystąpieniach publicznych, wraz z umieszczaniem logotypu miasta we wszystkich materiałach drukowanych w prasie. • kreowanie pozytywnego wizerunku Miasta Zawiercie w mediach tj. wywiadach radiowych, prasowych, internetowych i telewizyjnych, poprzez stronę www i media społecznościowe klubu (podkreślanie faktu, że Miasto Zawiercie jest strategicznym partnerem klubu); • używanie w nazwie zespołu nazwy miasta – Zawiercie; • wymienienie przez spikera Miasta Zawiercie jako partnera strategicznego klubu (min. 1 raz podczas każdego domowego meczu); • możliwość otrzymania biletów na mecze Aluron CMC Warty Zawiercie – z przeznaczeniem dla szkół na terenie Miasta Zawiercie; • możliwość uczestnictwa w spotkaniach klubu biznesu – networking, cross-selling, wspólne kampanie, wymiana doświadczeń, nowe kontakty, synergia działań.
Interne Kennung: ZP.271.6.2026.AS