See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanleg en renovatie beplanting en gras gemeente Voorschoten
Beschreibung: De gemeente Voorschoten wil de lopende raamovereenkomst niet verlengen. Deze opdracht wordt opnieuw aanbesteed voor de komende jaren; 2 jaar met 2 x 1 jaar optionele verlenging. De RAW-raamovereenkomst is voor vervangen beplanting en gras. In de raamovereenkomst (niet limitsatief) worden o.a. de volgende besteksposten opgenomen: 1. Verwijderen beplanting; 2. Verwijderen grasmat; 3. Ontgraven grond; 4. Verwerken grond in belantingsvakken en gazons; 5. Grond bewerken; 6. Aanbrengen beplanting; 7. Zaaien gazons, bermen en bloemrijk gras; 8. Opbreken en herstellen verhardingen; 9. Afschrapen bovenlaag Gravidor; 10. Aanleg, vervangen halfverhardingen; 11. Diverse besteksposten inzetten materieel en materiaal
Interne Kennung: Z/23/077295
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000