2. Verfahren
Verfahren
Titel: Collectieve Inkomensverzekering Dunamare Onderwijsgroep
Beschreibung: De doelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het selecteren van één (1) verzekeraar waarmee een Overeenkomst met betrekking tot een collectieve inkomensverzekering voor de medewerkers van Dunamare kan worden aangegaan. 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1 opdracht 1 perceel
Beschreibung: Zie bestek 1 opdracht 1 perceel 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het contract dient een looptijd van drie (3) jaar te hebben met einddatum 31 december 2028. Na deze initiële verzekeringstermijn is er sprake van een doorlopende, wederzijdse verlengingsmogelijkheid van één keer met 3 jaar of één keer met 1 jaar. De maximale looptijd van de verzekering inclusief stilzwijgende verlengingen is zes (6) jaar.