2. Verfahren
Verfahren
Titel: Čisticí a jiné drogistické zboží
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v tomto DNS jsou průběžné a opakované dodávky čistícího a jiného drogistického zboží dle aktuálních potřeb jednotlivých organizačních útvarů FN Ostrava, jako je např.: a) toaletní papír, b) papírové ručníky, c) papírové ubrousky, d) prostředky na mytí nádobí, e) čisticí prostředky, f) čisticí prostředky na podlahy, g) čisticí prostředky na WC; h) čisticí a leštící výrobky; i) čistící utěrky; j) detergenty do myček na nádobí; k) sůl do myček na nádobí; l) mycí houby; m) dezinfekční přípravky proti plísní; n) osvěžovače vzduchu; o) kartáče; p) štětky na čištění záchodu; q) koupelové gely; r) zubní pasty; s) úklidové hadry; t) inkontinenční pleny (zejména pro dospělé, ale i děti); u) jednorázové inkontinenční podložky pod pacienty; apod.
Vorherige Bekanntmachung: 432145-2023
Interne Kennung: DNS-02/20
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33710000 Parfüme, Toilettenartikel und Kondome, 33141621 Inkontinenzsätze, 33720000 Rasiermesser und Manikür- oder Pedikürsets, 33730000 Augenpflegeprodukte und Korrekturlinsen, 33740000 Hand- und Nagelpflegeprodukte, 33750000 Babypflegeprodukte, 33751000 Einwegwindeln, 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 33770000 Hygienepapier, 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art, 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Čistící a jiné drogistické zboží
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33710000 Parfüme, Toilettenartikel und Kondome, 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 39800000 Reinigungs- und Poliermittel, 33141621 Inkontinenzsätze, 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art, 33720000 Rasiermesser und Manikür- oder Pedikürsets, 33730000 Augenpflegeprodukte und Korrekturlinsen, 33740000 Hand- und Nagelpflegeprodukte, 33750000 Babypflegeprodukte, 33751000 Einwegwindeln, 33770000 Hygienepapier
Optionen:
Beschreibung der Optionen: dle ZD.