2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe świadczenie usług bezpośredniej ochrony fizycznej: w Sądzie Rejonowym w Lipsku i w Sądzie Rejonowym w Przysusze
Beschreibung: Kompleksowe świadczenie usług bezpośredniej ochrony fizycznej: w Sądzie Rejonowym w Lipsku i w Sądzie Rejonowym w Przysusze - szczegóły w SWZ
Interne Kennung: ZP.261.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: W przedmiotowym postępowaniu zastosowana zostanie procedura, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, czyli tzw. procedura odwrócona, w której Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zgodnie z art. 139 ust. 2 ustawy Pzp Wykonawcy nie są zobowiązani do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (JEDZa). Oświadczenie to na wezwanie Zamawiającego, zobowiązany jest złożyć wyłącznie Wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona. Szczegóły zawarte są w SWZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowe świadczenie usług bezpośredniej ochrony fizycznej w Sądzie Rejonowym w Lipsku
Beschreibung: SĄD REJONOWY W LIPSKU – ochrona budynków, monitoring obiektów + konserwacja systemów alarmowych, ochrona podczas konwojowania dokumentów lub materiałów zawierających informacje niejawne, sporządzenie planu ochrony fizycznej - szczegóły w SWZ
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Kompleksowe świadczenie usług bezpośredniej ochrony fizycznej w Sądzie Rejonowym w Przysusze
Beschreibung: SĄD REJONOWY W PRZYSUSZE – ochrona budynków, monitoring obiektów, ochrona podczas konwojowania dokumentów lub materiałów zawierających informacje niejawne, sporządzenie planu ochrony fizycznej - szczegóły w SWZ
Interne Kennung: Część II