2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opførelse af nyt botilbud på Nørrestrand i Horsens
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215200 Bauarbeiten für Gebäude des Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nyt botilbud på Nørrestrand i Horsens
Beschreibung: Hermed udbydes totalentreprisen for opførelsen af nyt botilbud på Nørrestrand i Horsens. Botilbuddet indeholder 40 boliger og tilhørende servicefaciliter og fællesarealer.