694522-2025 - Wettbewerb
Tschechien – CNC-Drehmaschine – Digitální transformace ve společnosti DRÁTĚNÝ PROGRAM s.r.o. v návaznosti na Průmysl 4.0 – CNC ohýbačka drátů III.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDigitální transformace ve společnosti DRÁTĚNÝ PROGRAM s.r.o. v návaznosti na Průmysl 4.0 – CNC ohýbačka drátů III.
BeschreibungPředmětem této zakázky je dodávka CNC čtyřhlavého dvoupatrového ohýbacího stroje 1,5 - 4 mm, vybavený manipulačním robotem pro potřeby společnosti DRÁTĚNÝ PROGRAM s.r.o.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42621100 CNC-Drehmaschine
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungCNC III.