2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Gościeradów oraz z PSZOK w latach 2026-2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Gościeradów oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Gościeradowie Ukazowym 61 w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. 2) wyposażenie na czas realizacji zamówienia nieruchomości zamieszkałych w: a) pojemniki i/lub worki do selektywnego zbierania frakcji odpadów komunalnych: papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne, b) pojemniki i/lub worki do zbierania frakcji odpadów ulegających biodegradacji c) pojemniki do zbierania odpadów komunalnych zmieszanych. 2. Częstotliwość odbioru odpadów komunalnych: 1) z nieruchomości o zabudowie jednorodzinnej: a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne – jeden raz na cztery tygodnie, b) odpady gromadzone selektywnie, tj. papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne, odpady opakowaniowe wielomateriałowe – jeden raz na cztery tygodnie, c) odpady ulegające biodegradacji – jeden raz na cztery tygodnie, z nieruchomości, których właściciele nie zadeklarowali kompostowania bioodpadów w kompostowniku przydomowym. 2) z nieruchomości o zabudowie wielorodzinnej (Osiedle POM, Wspólnota Mieszkaniowa Gościeradów Folwark 127 i boks śmietnikowy w Wólce Gościeradowskiej): a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne – jeden raz na dwa tygodnie, b) odpady gromadzone selektywnie, tj. papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne, odpady opakowaniowe wielomateriałowe – jeden raz na dwa tygodnie, c) odpady ulegające biodegradacji – jeden raz na dwa tygodnie, 3) z PSZOK w Gościeradowie Ukazowym 61 – na zgłoszenie Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest do odbioru odpadów zgromadzonych w PSZOK w terminie nie dłuższym niż 7 dni od dnia zgłoszenia. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP 271.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Gościeradów oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Gościeradowie Ukazowym 61 w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. 2) wyposażenie na czas realizacji zamówienia nieruchomości zamieszkałych w: a) pojemniki i/lub worki do selektywnego zbierania frakcji odpadów komunalnych: papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne, b) pojemniki i/lub worki do zbierania frakcji odpadów ulegających biodegradacji c) pojemniki do zbierania odpadów komunalnych zmieszanych. 2. Częstotliwość odbioru odpadów komunalnych: 1) z nieruchomości o zabudowie jednorodzinnej: a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne – jeden raz na cztery tygodnie, b) odpady gromadzone selektywnie, tj. papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne, odpady opakowaniowe wielomateriałowe – jeden raz na cztery tygodnie, c) odpady ulegające biodegradacji – jeden raz na cztery tygodnie, z nieruchomości, których właściciele nie zadeklarowali kompostowania bioodpadów w kompostowniku przydomowym. 2) z nieruchomości o zabudowie wielorodzinnej (Osiedle POM, Wspólnota Mieszkaniowa Gościeradów Folwark 127 i boks śmietnikowy w Wólce Gościeradowskiej): a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne – jeden raz na dwa tygodnie, b) odpady gromadzone selektywnie, tj. papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne, odpady opakowaniowe wielomateriałowe – jeden raz na dwa tygodnie, c) odpady ulegające biodegradacji – jeden raz na dwa tygodnie, 3) z PSZOK w Gościeradowie Ukazowym 61 – na zgłoszenie Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest do odbioru odpadów zgromadzonych w PSZOK w terminie nie dłuższym niż 7 dni od dnia zgłoszenia. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.