2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie odbioru i składowania odpadów komunalnych z pojemników Zamawiającego oraz mycia pojemników na odpady z terenów administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w miejscowościach: Powidz, Witkowo, Przybrodzin, Ruchocinek, Kleczew, Jarocin i Kalisz.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru i składowania odpadów komunalnych z pojemników Zamawiającego oraz mycia pojemników na odpady z terenów administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w miejscowościach: Powidz, Witkowo, Przybrodzin, Ruchocinek, Kleczew, Jarocin i Kalisz 2.Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować cały przedmiot zamówienia w ramach wybranego zadania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na dowolną liczbę zadań, z uwzględnieniem podziału zakresu zamówienia na 3 zadania: Zadanie nr 1: Świadczenie usług w zakresie odbioru i składowania odpadów komunalnych z pojemników Zamawiającego oraz mycia pojemników na odpady z terenów administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w miejscowościach: Powidz, Witkowo, Przybrodzin, Ruchocinek i Kleczew - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2A do SWZ – „Formularz cenowy” Zadanie nr 2: Świadczenie usług w zakresie odbioru i składowania odpadów komunalnych z pojemników dostarczonych przez Wykonawcę z terenów administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w miejscowości: Jarocin - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2B do SWZ – „Formularz cenowy” Zadanie nr 3: Świadczenie usług w zakresie odbioru i składowania odpadów komunalnych z pojemników dostarczonych przez Wykonawcę z terenów administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w miejscowości: Kalisz - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2C do SWZ – „Formularz cenowy”
Vorherige Bekanntmachung: 659811-2024
Interne Kennung: 37/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie odbioru i składowania odpadów komunalnych z pojemników Zamawiającego oraz mycia pojemników na odpady z terenów administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w miejscowościach: Powidz, Witkowo, Przybrodzin, Ruchocinek i Kleczew
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie odbioru i składowania odpadów komunalnych z pojemników Zamawiającego oraz mycia pojemników na odpady z terenów administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w miejscowościach: Powidz, Witkowo, Przybrodzin, Ruchocinek i Kleczew - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2A do SWZ – „Formularz cenowy”
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: a) Zamawiający określił w formularzu cenowym szacunkowe ilości pojemników/odpadów podlegających odbiorowi w ramach wartości umowy. b)Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług polegających na odbiorze i wywozie odpadów komunalnych, w stosunku do przewidzianych w podstawowym (szacowanym) zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych ilości usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. W przypadku zamówienia dodatkowej ilości usług, Wykonawcy będzie przysługiwało odrębne wynagrodzenie, a rozliczenie będzie następowało na podstawie cen jednostkowych za poszczególne wielkości pojemników/wagę odpadów, ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zawartej umowie. c)Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia ilości/odbieranych odpadów komunalnych będących przedmiotem umowy w ramach prawa opcji maksymalnie do 90 % łącznego wynagrodzenia brutto. d)Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie obowiązkiem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Realizacja prawa opcji będzie następowała w terminie obowiązywania umowy. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. e)Realizowanie opcjonalnej części zamówienia będzie wykonywane na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć się jej realizacji w ramach niniejszej umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług w zakresie odbioru i składowania odpadów komunalnych z pojemników dostarczonych przez Wykonawcę z terenów administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w miejscowości: Jarocin
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie odbioru i składowania odpadów komunalnych z pojemników dostarczonych przez Wykonawcę z terenów administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w miejscowości: Jarocin - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2B do SWZ – „Formularz cenowy”
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usług w zakresie odbioru i składowania odpadów komunalnych z pojemników dostarczonych przez Wykonawcę z terenów administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w miejscowości: Kalisz
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie odbioru i składowania odpadów komunalnych z pojemników dostarczonych przez Wykonawcę z terenów administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w miejscowości: Kalisz - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2C do SWZ – „Formularz cenowy”
Interne Kennung: Zadanie nr 3