694646-2025 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktu leczniczego Mepolizumabum
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktu leczniczego Mepolizumabum
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktu leczniczego Mepolizumabum stosowanego w ramach programu lekowego "B.44 - leczenie chorych z ciężką postacią astmy (ICD-10: J45, J82)” do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rafała w Czerwonej Górze – Apteka Szpitalna, ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy (Załącznik nr 2 SWZ).
Interne KennungZP-1940-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelMepolizumabum
BeschreibungProdukt leczniczy Mepolizumabum (dawka 0,1g) stosowany w ramach programu lekowego "B.44 - leczenie chorych z ciężką postacią astmy (ICD-10: J45, J82)”
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający w okresie realizacji umowy zawartej w ramach powyższego postępowania, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z art. 441 ust 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych. Podaną ilość przedmiotu zamówienia w poszczególnych pozycjach formularza asortymentowo-cenowego (załącznik nr 2 do SWZ) należy traktować jako ilość szacunkową na potrzeby przygotowania i przeprowadzenia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Ilość szacunkowa określona została na podstawie faktycznego zużycia za okres ostatnich 12 miesięcy (w poprzednim roku budżetowym). Zamawiający zastosuje prawo opcji w sytuacji, gdy konieczne będzie zamówienie przedmiotu zamówienia w ilości większej niż określona w formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ). Uruchomienie części objętej prawem opcji nastąpi poprzez złożenie na adres e-mail Wykonawcy przez Zamawiającego informacji o uruchomieniu opcji (załącznik nr 8 do SWZ). Zamawiającemu przysługuje prawo opcji w przypadku, gdy w okresie realizacji umowy wykorzystanie wartości całego zadania osiągnie poziom 80 %. Wartość całego zadania (danej umowy) w wyniku skorzystania z prawa opcji może maksymalnie zwiększyć się o 100% jej pierwotnej wartości. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane.