2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie dostaw energii elektrycznej dla obiektów LPWiK S.A. w Legnicy w 2026 roku.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie dostaw energii elektrycznej dla obiektów LPWiK S.A. w Legnicy w 2026 roku. 2. Przewidywana ilość dostarczanej energii w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. dostawy wynosi 6 673 MWh. 3. Minimalna ilość energii elektrycznej zakupiona przez Zamawiającego w okresie obowiązywania umowy wyniesie 4670 MWh. 4. Szczegółowe dane dotyczące poszczególnych obiektów znajdują się w Załącznikach nr 1 i 2 do niniejszej SWZ. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposób realizacji dostaw zostały określone w Załączniku nr 5 do niniejszej SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001