694726-2025 - Ergebnis
Tschechien – Arzneimittel – Dynamický nákupní systém na dodávky léčivých přípravků
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky léčivých přípravků
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky léčivých přípravků pro potřeby jednotlivých oddělení v Psychiatrické nemocnici v Dobřanech
Vorherige Bekanntmachung: 512552-2023
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávky léčivého přípravku s účinnou látkou RISPERIDON - část I. depotní injekce
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky léčivého přípravku s účinnou látkou risperidon pro potřeby jednotlivých oddělení v Psychiatrické nemocnici v Dobřanech.
Interne Kennung: 3.Q 2025 - RISPERIDON část I.
Los: LOT-0002
Titel: Dodávky léčivého přípravku s účinnou látkou RISPERIDON - část II. - roztoky tablety
Interne Kennung: 3.Q 2025 - RISPERIDON část II.