2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawę, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży w ramach projektu „Rozwój infrastruktury diagnostyki i leczenia onkologicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 4 do SWZ, wraz z pełną obsługą gwarancyjną oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego, na warunkach określonych w Załączniku nr 4 do SWZ. Zamówienie jest realizowane w ramach Przedsięwzięcia „Rozwój infrastruktury diagnostyki i leczenia onkologicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Łomży” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” – dotyczy Zadania 4: “Zakup specjalistycznych wyrobów medycznych” 2. Zamówienie jest podzielone na 7 części, zwanych Pakietami. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Za ofertę częściową przyjmuje się ofertę na Pakiet. Wykonawca może złożyć ofertę na jeden lub więcej Pakietów. Zamawiający nie ogranicza liczby Pakietów, na które Wykonawca może złożyć ofertę oraz nie ogranicza liczby Pakietów, na które Zamawiający może udzielić zamówienia Wykonawcy. Pakiet jest niepodzielny; składając ofertę na Pakiet, Wykonawca zobowiązany jest zaoferować i dokonać wyceny każdej z pozycji Pakietu. Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 622181-2025
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/44/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6 - USG do pracowni
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 4 do SWZ, wraz z pełną obsługą gwarancyjną oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego, na warunkach określonych w Załączniku nr 4 do SWZ.- PAKIET 6 - USG do pracowni
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/44/2025 - PAKIET 6
Menge: 1 Stück