2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowej zamiatarki ulicznej dla MZOK w Kluczborku
Beschreibung: Podstawowe wymagania dotyczące przedmiotu dostawy: przedmiot dostawy nie może być prototypem, wersją testową lub demonstracyjną, musi pochodzić z seryjnej produkcji oraz spełniać obowiązujące w Polsce normy i przepisy prawa, musi być fabrycznie nowy, dopuszcza się rok produkcji 2024, wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych. Opis w załączniku nr 10 do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34921100 Straßenkehrmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001