694767-2023 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego ze sprzętem ratowniczo-gaśniczym dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Gostyninie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego ze sprzętem ratowniczo-gaśniczym dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Gostyninie
Beschreibung: Zakup fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 ze sprzętem ratowniczo-gaśniczym zamontowanym na stałe (autopompa) dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Gostyninie
Interne Kennung: OSP. 271.1.2.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 Prawa zamówień publicznych. W czerwcu b.r. Zamawiający ogłosił przetarg nieograniczony na zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z pełnym wyposażeniem. Przetarg został unieważniony z powodu braku środków, jakie Zamawiający zamierzał przeznaczyć na zadanie, bowiem Zamawiający nie pozyskał całości wnioskowanego dofinansowania. Z uwagi na niezbędność zakupu pojazdu dla zapewnienia realizowania zadań jakie Zamawiający – Ochotnicza Straż Pożarna w Gostyninie spełnia, w szczególności zadania na rzecz ochrony ludności, ochrony przeciwpożarowej oraz ratownictwa, Zamawiający zmuszony był do zmodyfikowania przedmiotu zamówienia w celu zmniejszenia jego wartości, jednakże warunkiem uzyskania dofinansowania jest jego wydatkowanie w bieżącym roku. Spełnienie tego wymagania jest możliwe wyłącznie przy skróceniu terminu ogłoszenia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001