See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych Zamówienie składa się z 66 części, z których każda stanowi oddzielny przedmiot zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 729453-2025
Interne Kennung: DZP.281.83A.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0033
Titel: Część 31 – System bezigłowy do bezpiecznego przenoszenia leków
Beschreibung: Część 31 – System bezigłowy do bezpiecznego przenoszenia leków - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,31 do SWZ
Interne Kennung: 31
Optionen:
Beschreibung der Optionen: pkt III SWZ 4. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. Prawo opcji polega na zwiększeniu ilości zamawianego asortymentu w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia, przy zastosowaniu stałych cen jednostkowych określonych w formularzu asortymentowo-cenowym. 5. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na daną pozycję asortymentową. 6. Skorzystanie z prawa opcji następuje poprzez pisemne powiadomienie Wykonawcy przez Zamawiającego. 7. Zamawiający może skorzystać z dowolnej liczby opcji, przy czym łączna wartość zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji nie może przekroczyć 50% maksymalnej wartości umowy brutto, określonej w § 3 ust. 1 niniejszej umowy. 8. Ilość dodatkowego zamówienia w ramach prawa opcji dla poszczególnych pozycji asortymentowych nie może przekroczyć 50% ilości danej pozycji asortymentowej określonej w formularzu asortymentowo - cenowym w zamówieniu podstawowym. 9. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji lub niewykorzystania go w pełnym zakresie. 10. Do dostaw realizowanych w ramach prawa opcji stosuje się wszystkie postanowienia niniejszej umowy, w szczególności dotyczące terminów realizacji, reklamacji oraz okresu przydatności do użycia.
Los: LOT-0034
Titel: Część 32 – Łata opony
Beschreibung: Część 32 – Łata opony - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,32 do SWZ
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0035
Titel: Część 33 – Sprzęt do aspiratora Sonopet IQ
Beschreibung: Część 33 – Sprzęt do aspiratora Sonopet IQ - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,33 do SWZ
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0036
Titel: Część 34 – Marker endoskopowy
Beschreibung: Część 34 – Marker endoskopowy - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,34 do SWZ
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0037
Titel: Część 35 – Zestaw do drenażu lędźwiowego zewnętrznego
Beschreibung: Część 35 – Zestaw do drenażu lędźwiowego zewnętrznego - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,35 do SWZ
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0038
Titel: Część 36 – Sprzęt różny VII
Beschreibung: Część 36 – Sprzęt różny VII - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,36 do SWZ
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0039
Titel: Część 37 – Klipsy I
Beschreibung: Część 37 – Klipsy I - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,37 do SWZ
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0040
Titel: Część 38 – Klipsy II
Beschreibung: Część 38 – Klipsy II - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,38 do SWZ
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0041
Titel: Część 39 – System do naprawy dna macicy, trokar
Beschreibung: Część 39 – System do naprawy dna macicy, trokar - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,39 do SWZ
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0042
Titel: Część 40 – Frazier
Beschreibung: Część 40 – Frazier - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,40 do SWZ
Interne Kennung: 40