2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce veřejného osvětlení - Blansko
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce stávajícího osvětlení pro zlepšení kvality osvětlení na komunikacích nacházejících se veměstěBlansko spočívající ve výměně xx ks stávajících svítidel na LED svítidla a s tím spojeného snížení světelného znečištění a energetické náročnosti soustavy v rámci dotačního programu NÁRODNÍ PLÁN OBNOVY, výzva č. 1/2022, komponenta 2.2.2.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34920000 Straßenausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Blansko VO