694901-2025 - Wettbewerb
Polen – Verschiedene Druckerzeugnisse – Dostawa druków resortowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa druków resortowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umów ramowych na Dostawy druków resortowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, będący jednocześnie Formularzem Cenowym stanowi załącznik nr 5 do SWZ oraz Rozdz. XIX do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany będzie do udzielenia minimum 12 miesięcy gwarancji i rękojmi na dostarczony asortyment. 4. Zamawiający nie żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 5.Zamawiający, zgodnie z art. 139 ustawy, przewiduje odwróconą kolejność czynności, tj. może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawców, których oferty zostały najwyżej ocenione, tj. uzyskają w kryteriach oceny ofert pozycje od 1 do 3, chyba że oferty niepodlegające odrzuceniu złoży mniej Wykonawców, w zakresie braku podstaw wykluczenia. 6. Rodzaj i zakres zmian umowy wskazany został w Rozdz.XIX SWZ. 7. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (tj. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r., str. 1), zwanym dalej „RODO”, Zamawiający informuje, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Komendant Stołeczny Policji; 2) nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych sprawuje inspektor ochrony danych osobowych: adres: ul. Nowolipie 2, 00-150 Warszawa; adres e-mail: iod@ksp.policja.gov.pl 8. Termin związana ofertą 18.02.2026 r. 9. Zamawiający nie wymaga wykazania przez Wykonawcę spełnienia warunków określonych w art. 112 ust. 2 ustawy.
Interne KennungWZP-3022/25/207/Z
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22900000 Verschiedene Druckerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umów ramowych na Dostawy druków resortowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, będący jednocześnie Formularzem Cenowym stanowi załącznik nr 5 do SWZ oraz Rozdz. XIX do SWZ.
Optionen
Beschreibung der Optionennie przewiduje