See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wijziging aanbesteding representatieartikelen
Beschreibung: COA wijzigt een reeds bestaande overeenkomst met een beroep op artikel 2.163e Aw 2012. De omvang van de opdracht wordt gewijzigd met een beroep op artikel 2.163 e Aw 2012. Onder deze omstandigheden kan COA de waarde van de overeenkomst verhogen tot € 750.000,- exclusief omzetbelasting (de oorspronkelijke opdrachtwaarde van € 500.000 plus de ophoging van € 50.000). De vrij besteedbare ruimte neemt daardoor toe tot € 250.000,- exclusief omzetbelasting.
Interne Kennung: CDR-127536
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1 Representatieartikelen
Beschreibung: Levering van representatieartikelen
Interne Kennung: 1
694908-2025 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Geschenken en beloningen – Wijziging aanbesteding representatieartikelen
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: CDR-127536
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18530000 Geschenken en beloningen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1 Representatieartikelen
Interne identificatiecode: 1