69491-2026 - Wettbewerb
Polen – Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport) – Usługa polegająca na dowozie i odwozie uczniów do szkół z miejsca zamieszkania w miejscowościach Chrząstawa Mała, Chrząstawa Wielka do Szkoły Podstawowej im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej w drugim półroczu roku szkolnego 2025/2026, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa polegająca na dowozie i odwozie uczniów do szkół z miejsca zamieszkania w miejscowościach Chrząstawa Mała, Chrząstawa Wielka do Szkoły Podstawowej im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej w drugim półroczu roku szkolnego 2025/2026, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa
BeschreibungPolegającego na dowozie i odwozie uczniów szkół z miejsca zamieszkania w miejscowościach Chrząstawa Mała Chrząstawa Wielka do Szkoły Podstawowej im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej w drugim półroczu roku szkolnego 2025/2026, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na dowozie i odwozie uczniów szkół z miejsca zamieszkania w miejscowościach Chrząstawa Mała Chrząstawa Wielka do Szkoły Podstawowej im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej w drugim półroczu roku szkolnego 2025/2026, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 9 oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 10.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowień i opcji