Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98392000 Umzugsdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen
Verlängerung
Maximale Verlängerungen: 2
Weitere Informationen zur Verlängerung: Opdrachtgever verlengt de Overeenkomst maximaal 2 keer voor maximaal 1 jaar per keer. Als Opdrachtgever wenst te verlengen wordt dit schriftelijk aan Opdrachtnemer bevestigd voor de einddatum van de Overeenkomst.