694965-2023 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe z terenu Gminy Golina
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe z terenu Gminy Golina
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Golina na których zamieszkują mieszkańcy (miasto Golina oraz wszystkie miejscowości i ulice w sołectwach), z ośmiu nieruchomości zamieszkałych w miejscowości Sławsk i jednej w miejscowości Osiecza Nowe położonych w Gminie Rzgów (znajdujących się na prawym brzegu rzeki Warty) graniczących z miejscowością Węglewskie Holendry położoną w gminie Golina, z nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe i inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe oraz wskazanych odpadów zgromadzonych w punkcie selektywnego zbierania odpadów komunalnych (pszok), w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2023r., poz. 1469), zapisami „Planu Gospodarki Odpadami dla Województwa Wielkopolskiego na lata 2019-2025 wraz z planem inwestycyjnym” oraz „Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Golina”. Usługa obejmuje również wyposażenie właścicieli nieruchomości w worki do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych: metali i tworzyw sztucznych, szkła oraz papieru. Odebrane odpady komunalne Wykonawca jest obowiązany przekazywać do instalacji komunalnej, którą wskaże Zamawiający
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Golina na których zamieszkują mieszkańcy (miasto Golina oraz wszystkie miejscowości i ulice w sołectwach), z ośmiu nieruchomości zamieszkałych w miejscowości Sławsk i jednej w miejscowości Osiecza Nowe położonych w Gminie Rzgów (znajdujących się na prawym brzegu rzeki Warty) graniczących z miejscowością Węglewskie Holendry położoną w gminie Golina, z nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe i inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe oraz wskazanych odpadów zgromadzonych w punkcie selektywnego zbierania odpadów komunalnych (pszok), w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2023r., poz. 1469), zapisami „Planu Gospodarki Odpadami dla Województwa Wielkopolskiego na lata 2019-2025 wraz z planem inwestycyjnym” oraz „Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Golina”. Usługa obejmuje również wyposażenie właścicieli nieruchomości w worki do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych: metali i tworzyw sztucznych, szkła oraz papieru. Odebrane odpady komunalne Wykonawca jest obowiązany przekazywać do instalacji komunalnej, którą wskaże Zamawiający.
Interne Kennung: Zp.271.18.2023
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, na podstawie art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Zastosowanie prawa opcji oznacza, że prognozowana w § 6 ust. 17 lit. a) do i) Umowy ilość poszczególnych frakcji odpadów może ulec zwiększeniu do 20% - w odniesieniu do każdego z rodzaju odpadów (wartość zamówienia wzrośnie proporcjonalnie do ilości odpadów z uwzględnieniem stawek jednostkowych za zagospodarowanie odpadów za 1 Mg podanych w formularzu ofertowym Wykonawcy).