2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu bankowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu bankowego do kwoty 4 000 000,00 zł (słownie: cztery miliony złotych)
Interne Kennung: SZP.271.1.27.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu konsolidacyjnego