2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i przetwarzanie odpadów o kodzie 19 12 12 - odzysk termiczny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odpadów w instalacji termicznego przetwarzania odpadów, sklasyfikowanych zgodnie z aktualnym katalogiem odpadów – pod kodem ex 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, wytworzonych w Instalacji komunalnej RCO Krosno o wartości szacowanej ciepła spalania 9-12 MJ/kg, w procesie mechanicznego przetwarzania odpadów wstępnie posegregowanych oraz niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych.
Interne Kennung: DZ-2300-20/RCO/2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odpadów w instalacji termicznego przetwarzania odpadów, sklasyfikowanych zgodnie z aktualnym katalogiem odpadów – pod kodem ex 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, wytworzonych w Instalacji komunalnej RCO Krosno o wartości szacowanej ciepła spalania 9-12 MJ/kg, w procesie mechanicznego przetwarzania odpadów wstępnie posegregowanych oraz niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych. a) odebranie od Zamawiającego odpadów, odbiór dzienny od ok. 18 Mg do ok. 75 Mg (od poniedziałku do piątku w zależności od potrzeb Zamawiającego), b) odpady te stanowić będą tzw. frakcję balastową. Odpady wytwarzane będą w procesie mechanicznego przetwarzania, w wyniku którego usunięta ze strumienia zostanie frakcja podsitowa oraz frakcje: szkło, duże folie i kartony, metale żelazne i nieżelazne oraz tworzywa sztuczne i papier nadające się do recyklingu. c) odpady będą przekazywane luzem w formie nierozdrobnionej, d) odbiór odpadów odbywał się będzie z Regionalnego Centrum Odzysku Odpadów w Krośnie, przy ul. Białobrzeskiej 108, e) za załadunek koszty ponosi Zamawiający, f) Zamawiający zastrzega sobie prawo do odstąpienia od umowy w przypadku przesunięcia terminu obowiązywania załącznika nr 4 do rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 16 lipca (Dz.U. 2015 r. poz. 1277),