2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe ubezpieczenie majątku AGH oraz ACK Cyfronet AGH- DE-dzp.272-470/25
Beschreibung: Kompleksowe ubezpieczenie majątku AGH oraz ACK Cyfronet AGH, zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ oraz załącznikiem nr 4 do SWZ
Interne Kennung: DE-dzp.272-470/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ubezpieczenie mienia i sprzętu elektronicznego od wszelkich ryzyk losowych.- DE-dzp.272-470-1/25
Beschreibung: Ubezpieczenie mienia i sprzętu elektronicznego od wszelkich ryzyk losowych.- DE-dzp.272-470-1/25 zgodnie z zapisami w pkt 4.1 SWZ oraz załącznikiem nr 4 do SWZ. Zamówienie musi zostać zrealizowane w terminie: 24 m-cy realizowane od 1 grudnia 2025 r.
Interne Kennung: DE-dzp.272-470-1/25
Haupteinstufung (cpv): 66513000 Rechtsschutz- und Allgefahrenversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej- DE-dzp.272-470-2/25
Beschreibung: Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej- DE-dzp.272-470-2/25, zgodnie z zapisami w pkt 4.1 SWZ oraz załącznikiem nr 4 do SWZ. Zamówienie musi zostać zrealizowane w terminie: 24 m-cy realizowane od 1 lutego 2026 r.
Interne Kennung: DE-dzp.272-470-2/25
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Los: LOT-0003
Titel: Usługi ubezpieczenia towaru i usługi ubezpieczeniowe dotyczące transportu- DE-dzp.272-470-3/25
Beschreibung: Usługi ubezpieczenia towaru i usługi ubezpieczeniowe dotyczące transportu- DE-dzp.272-470-3/25, zgodnie z zapisami w pkt 4.1 SWZ oraz załącznikiem nr 4 do SWZ. Zamówienie musi zostać zrealizowane w terminie: 24 m-cy realizowane od 1 grudnia 2025 r.
Interne Kennung: DE-dzp.272-470-3/25
Haupteinstufung (cpv): 66514000 Fracht- und Transportversicherungen
Los: LOT-0004
Titel: Ubezpieczenie kosztów leczenia podczas zagranicznych podróży służbowych- DE-dzp.272-470-4/25
Beschreibung: Ubezpieczenie kosztów leczenia podczas zagranicznych podróży służbowych- DE-dzp.272-470-4/25, zgodnie z zapisami w pkt 4.1 SWZ oraz załącznikiem nr 4 do SWZ. Zamówienie musi zostać zrealizowane w terminie: 24 m-cy realizowane od 1 grudnia 2025 r.
Interne Kennung: DE-dzp.272-470-4/25
Haupteinstufung (cpv): 66512210 Freiwillige Krankenversicherungen
Los: LOT-0005
Titel: Ubezpieczenie jednostek pływających- DE-dzp.272-470-5/25
Beschreibung: Ubezpieczenie jednostek pływających- DE-dzp.272-470-5/25, zgodnie z zapisami w pkt 4.1 SWZ oraz załącznikiem nr 4 do SWZ. Zamówienie musi zostać zrealizowane w terminie: 24 m-cy realizowane od 10 grudnia 2025 r.
Interne Kennung: DE-dzp.272-470-5/25
Haupteinstufung (cpv): 66516300 Schiffshaftpflichtversicherungen
Los: LOT-0006
Titel: Ubezpieczenie OC pilotów oraz aero-casco dronów oraz sprzętów zamieszczonych na dronie- DE-dzp.272-470-6/25
Beschreibung: Ubezpieczenie OC pilotów oraz aero-casco dronów oraz sprzętów zamieszczonych na dronie- DE-dzp.272-470-6/25 zgodnie z zapisami w pkt 4.1 SWZ oraz załącznikiem nr 4 do SWZ. Zamówienie musi zostać zrealizowane w terminie: 24 m-cy realizowane od 8 lutego 2026 r.
Interne Kennung: DE-dzp.272-470-6/25
Haupteinstufung (cpv): 66514140 Flugzeugversicherungen
Los: LOT-0007
Titel: Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków- DE-dzp.272-470-7/25
Beschreibung: Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków- DE-dzp.272-470-7/25, zgodnie z zapisami w pkt 4.1 SWZ oraz załącznikiem nr 4 do SWZ. Zamówienie musi zostać zrealizowane w terminie: 24 m-cy realizowane od 28 marca 2026 r.
Interne Kennung: DE-dzp.272-470-7/25
Haupteinstufung (cpv): 66512000 Unfall- und Krankenversicherungen