See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ubezpieczenia mienia, odpowiedzialności cywilnej i pojazdów SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ CENTRALNEGO SZPITALA KLINICZNEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W ŁODZI na lata 2026-2028
Beschreibung: PAKIET I 3.1.1 Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 3.1.2 Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3.1.3 Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia PAKIET II 3.1.4 Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk PAKIET III 3.1.5 Ubezpieczenia komunikacyjne
Vorherige Bekanntmachung: 692068-2025
Interne Kennung: SWZ NR ZP/113/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I
Beschreibung: 1 Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2 Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3 Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia
Interne Kennung: Pakiet I
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II
Beschreibung: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk
Interne Kennung: Pakiet II
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III
Beschreibung: Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne Kennung: Pakiet III