See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Wagenpark
Beschreibung: Het onderwerp van deze aanbesteding betreft de aanschaf van Wagens middels drie (3) percelen voor de gemeente Huizen. Deze wagens worden aangeschaft voor de afdeling openbare werken en zullen in gebruik genomen worden binnen de gemeentewerf. Perceel 1: De geraamde waarde voor dit perceel betreft € 180.000,- Perceel 2: De geraamde waarde voor dit perceel betreft € 210.000,- Perceel 3: De geraamde waarde voor dit perceel betreft € 70.000,- Totale geraamde waarde betreft € 460.000,-
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Groenvoertuigen
Beschreibung: Binnen dit perceel is Aanbestedende dienst voornemens twee groenvoertuigen af te nemen De geraamde waarde voor dit perceel betreft € 180.000,-
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst wordt gesloten voor een initiële periode van een (1) jaar, met de mogelijkheid tweemaal met één (1) jaar te verlengen.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Civiele voertuigen
Beschreibung: Binnen dit perceel is Aanbestedende dienst voornemens twee civiele voertuigen af te nemen De geraamde waarde voor dit perceel betreft € 210.000,-
Interne Kennung: 2
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144700 Bedrijfswagens
Aanvullende classificatie (cpv): 34114000 Speciale voertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2