See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentów Finansowych „Mikropożyczka” „Pożyczka Obrotowo Inwestycyjna PLUS” „Pożyczka Inwestycyjna PLUS” w ramach Funduszu Funduszy Pomorza Zachodnie
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych „Pośrednikami Finansowymi” lub „PF”), którzy świadczyć będą na zlecenie Zamawiającego usługę, polegającą na udzielaniu Jednostkowych Mikropożyczek/Jednostkowych Pożyczek Obrotowo Inwestycyjnych PLUS/ Jednostkowych Pożyczek Inwestycyjnych PLUS(dalej zwanych Jednostkowe Pożyczki) w ramach utworzonego przez PF Instrumentu Finansowego do którego Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy utworzonego w ramach Projektu pn. „Wspieranie przedsiębiorczości poprzez Fundusz Funduszy Pomorza Zachodniego Jeremie 2”.Parametry udzielanych przez Wykonawcę Jednostkowych Pożyczek zostały określone w „Metryce Instrumentu Finansowego Mikropożyczka”/„Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka Obrotowo Inwestycyjna PLUS”/„Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka Inwestycyjna PLUS” (dalej zwanych „Metryka Instrumentu Finansowego), stanowiącej Załącznik do Istotnych Postanowień Umowy, który stanowi załącznik nr 2 do SIWZ.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych „Pośrednikami Finansowymi” lub „PF”), którzy świadczyć będą na zlecenie Zamawiającego usługę, polegającą na udzielaniu Jednostkowych Mikropożyczek/Jednostkowych Pożyczek Obrotowo Inwestycyjnych PLUS/ Jednostkowych Pożyczek Inwestycyjnych PLUS(dalej zwanych Jednostkowe Pożyczki) w ramach utworzonego przez PF Instrumentu Finansowego do którego Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy utworzonego w ramach Projektu pn. „Wspieranie przedsiębiorczości poprzez Fundusz Funduszy Pomorza Zachodniego Jeremie 2”.Parametry udzielanych przez Wykonawcę Jednostkowych Pożyczek zostały określone w „Metryce Instrumentu Finansowego Mikropożyczka”/„Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka Obrotowo Inwestycyjna PLUS”/„Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka Inwestycyjna PLUS” (dalej zwanych „Metryka Instrumentu Finansowego), stanowiącej Załącznik do Istotnych Postanowień Umowy, który stanowi załącznik nr 2 do SIWZ. Część XI – polega na utworzeniu Instrumentu Finansowego „Pożyczka Inwestycyjna PLUS” oraz udzieleniu co najmniej 14 Jednostkowych Pożyczek o parametrach określonych w „Metryce Instrumentu Finansowego” w łącznej wysokości co najmniej 30 000 000,00 PLN z wkładu finansowego wniesionego z Funduszu Funduszy przez Zamawiającego do utworzonego Instrumentu Finansowego, uzupełnionego o wkład własny Wykonawcy w wysokości zadeklarowanej przez Wykonawcę na etapie postępowania przetargowego (nie niższej niż 15 %, tj. 5294 117,65 PLN). Według stanu na połowę zakładanego Okresu Budowy Portfela wskaźniki, o których mowa w niniejszym akapicie powinny zostać osiągnięte na poziomie co najmniej [40] %.
Interne Kennung: DZZK/23/DIF/2019 cz. XI Aneks nr 2
Art des Auftrags: Dienstleistungen