2. Verfahren
Verfahren
Titel: ÚPRAVA POTRUBNÍCH ROZVODŮ V HLAVNÍM VÝROBNÍM BLOKU
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dílo spočívající v realizaci veškerých prací, dodávek, služeb spojených s realizací úprav potrubních rozvodů pro napojení PPC včetně příslušenství a další činnosti spojené s realizací díla včetně jeho vyzkoušení, a předání zadavateli. Veřejná zakázka bude mít charakter dodávky „na klíč“ a bude provedena v souladu s požadavky, podmínkami, specifikacemi a ostatními údaji a informacemi, které jsou podrobně obsaženy v knize A a v knize B Zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231112 Installation von Rohrleitungsnetzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ÚPRAVA POTRUBNÍCH ROZVODŮ V HLAVNÍM VÝROBNÍM BLOKU