695081-2023 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Dostawa energii elektrycznej do obiektów Wyższej Szkoły Straży Granicznej w Koszalinie.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej do obiektów Wyższej Szkoły Straży Granicznej w Koszalinie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż energii elektrycznej na potrzeby obiektów Wyższej Szkoły Straży Granicznej w Koszalinie przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 92 i 95 oraz w m. Mielno przy ul. Prądno 2 (budynek nr 9 JANTAR), w łącznej ilości 1 000 000 kWh w taryfie C11 i C21.
Interne Kennung: Sprawa 05/23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: ROZDZIAŁ VI SWZ (WYMAGANE DOKUMENTY): 1. Dokumenty wymagane do oferty od Wykonawcy zgodnie z Rozdziałem VI SWZ (Wymagane dokumenty), to: 1) formularz oferty - załącznik nr 1 do SWZ; 2) odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru… 3) pełnomocnictwa lub inne dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania … 4) oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia wskazujące, które dostawy wykonają poszczególni wykonawcy… 5) wykaz podwykonawców / dostawców, na których przypada ponad 10% wartości zamówienia - załącznik nr 5 do SWZ 6) oświadczenie Wykonawcy o braku podstaw do wykluczenia wykonawcy z postępowania o udzielenia zamówienia na podstawie art. 5k Rozporządzenia nr 833/2014 - załącznik nr 5 do SWZ. 7) oświadczenie Wykonawcy o braku podstaw do wykluczenia Wykonawcy z postępowania o udzielenia zamówienia na podstawie art. 5k Rozporządzenia nr 833/2014 - załącznik nr 6 do SWZ. 2. Na wezwanie Zamawiającego, o którym mowa w art. 126 ust. 1 ustawy Pzp, Wykonawca zobowiązany będzie do złożenia: 1) oświadczenia Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w zakresie wskazanym przez Zamawiającego w V Rozdziale SWZ, na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ)… 2) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp… 3) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp.. 4) oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej… - załączniki nr 4 do SWZ. 5) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp… 6) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania, określonych w: -art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy, -art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy,… -art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy,… -art. 7 ust. 1 pkt 1-3 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (sporządzonego zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ). 7) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w rozdziale VI pkt 1 ppkt 6 (dot. wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia nr 833/2014, Dz. U. UE 31 lipca 2014 r. L 229/1 z późn. zm.) sporządzonego zgodnie z załącznikiem nr 8 do SWZ. 8) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w rozdziale VI pkt 1 ppkt 7 (dot. wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia nr 833/2014, Dz. U. UE 31 lipca 2014 r. L 229/1 z późn. zm.) sporządzonego zgodnie z załącznikiem nr 8a do SWZ. ROZDZIAŁ VII WYKONAWCY ZAGRANICZNI: 1. Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, to zgodnie z § 4 rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy zamiast dokumentów, o których mowa w Rozdziale VI pkt 2 ppkt 2, 3 i 5 SWZ, składa: 1) informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument, w zakresie, o którym mowa w: a) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy, b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczącą orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego, 2) dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające, że nie otwarto jego likwidacji, nie ogłoszono upadłości, jego aktywami nie zarządza likwidator lub sąd, nie zawarł układu z wierzycielami, jego działalność gospodarcza nie jest zawieszona ani nie znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury. 2. Dokument, o którym mowa w pkt 1 ppkt 1 powinien być wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem. Dokumenty, o których mowa w pkt 1 ppkt 2, powinny być wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed ich złożeniem. 3. Jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w pkt 1, lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument miał dotyczyć, nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania wykonawcy lub miejsce zamieszkania osoby, której dokument miał dotyczyć. Pkt 2 stosuje się odpowiednio. Uwaga: Ze względu na ograniczoną ilość znaków w formularzu ogłoszenia szczegółowe informacje zawarte są w SWZ zamieszczonej na Platformie SmartPZP: https://portal.smartpzp.pl/wssg
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 000 000 Kilowattstunden
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Bez prawa opcji.