See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kanał Młotkowski – prace konserwacyjne
Beschreibung: art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. Nr 1320, z późn. zm.)
Interne Kennung: D.ROZ.2710.45.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac utrzymaniowych, związanych z utrzymaniem w należytym stanie technicznym koryt rzek i kanałów w celu zapewnienia ochrony przed powodzią i suszą na terenie działania RZGW Bydgoszcz, Zarząd Zlewni w Inowrocławiu - Kanał Młotkowski – prace konserwacyjne.