See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky IT + AV techniky od 2024
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v tomto DNS budou za zadavatelem stanovených obchodních podmínek dodávky: - osobních počítačů stolních i přenosných (notebooků, ultrabooků a tabletů), - pracovních stanic, - monitorů, tiskáren a dalšího zařízení souvisejícího s počítači, - dataprojektorů a další audiovizuální techniky, - serverů. Součásti uvedených dodávek může být i montáž a instalace v místě plnění. Předmět konkrétních veřejných zakázek zadávaných v DNS bude vždy specifikován ve výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 zákona.
Vorherige Bekanntmachung: 346896-2024
Interne Kennung: DNS/03/9560/2024
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30230000 Computerbezogene Geräte, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen, 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0028
Titel: Dodávka IT techniky 42/2025
Beschreibung: 1 ks tablet
Interne Kennung: 240/9560/2025
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0029
Titel: Dodávka IT techniky 43/2025
Beschreibung: 9 ks notebook 3 ks PC 6 ks tablet 4 ks dataprojektor 7 ks LCD 1 ks tiskárna
Interne Kennung: 250/9560/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30230000 Computerbezogene Geräte, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen
Los: LOT-0034
Titel: Rámcová smlouva na dodávky tiskáren v 1.Q 2026
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky jsou dodávky kancelářských tiskáren, jejichž dodávky budou předmětem plnění jednotlivých dodávek zadávaných na základě rámcové smlouvy. Předmět dodávek včetně záručních podmínek a pozáručních oprav je specifikován v příloze č. 1 a příloze č. 2 této smlouvy.
Interne Kennung: 272/9560/2025
Los: LOT-0033
Titel: Dodávka IT techniky 48/2025
Beschreibung: 1 ks pracovní stanice 4 ks PC 5 ks LCD 2 ks notebook
Interne Kennung: 268/9560/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0032
Titel: Dodávka IT techniky 47/2025
Beschreibung: 10 ks notebook 4 ks PC 7 ks LCD
Interne Kennung: 266/9560/2025
Los: LOT-0031
Titel: Dodávka IT techniky 45/2025
Beschreibung: 7 ks notebook
Interne Kennung: 254/9560/2025
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Los: LOT-0030
Titel: Dodávka IT techniky 44/2025
Beschreibung: 1 ks tablet 2 ks LCD
Interne Kennung: 253/9560/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0003
Titel: Dodávka IT techniky IT 4Q/2025
Beschreibung: Předmětem této zakázky je rámcová smlouva na dodávky IT techniky, jejichž dodávky budou předmětem plnění poskytovaným prodávajícím na základě jednotlivých objednávek. Předmět dodávek včetně záručních podmínek a pozáručních oprav je specifikován v příloze č. 1 a příloze č. 2 smlouvy.
Interne Kennung: 208/9560/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Los: LOT-0002
Titel: Dodávka IT techniky 35/2025
Beschreibung: Předmět zakázky je doplnění univerzitního datového centra o dvě diskové pole pro ukládání bezpečnostních logů.
Interne Kennung: 201/9560/2025
Los: LOT-0027
Titel: Dodávka IT techniky 40/2025
Beschreibung: 6 ks notebook 21 ks tablet 10 ks LCD 25 ks PC 1 ks dokovací stanice
Interne Kennung: 233/9560/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30214000 Arbeitsplätze
Los: LOT-0026
Titel: Dodávka IT techniky 39/2025
Beschreibung: 2 ks Směrovač 20 ks Interní přístupový bod WiFi 6E 80 ks Interní přístupový bod WiFi 6E 4 ks L2 PoE+ přepínač, 24 portů, 4x10G
Interne Kennung: 228/9560/2025
Los: LOT-0006
Titel: Dodávka IT techniky 38/2025
Beschreibung: 8 ks notebook 2 ks tiskárna 2 ks tablet 29 ks miniPC 1 ks LCD
Interne Kennung: 222/9560/2025
Los: LOT-0005
Titel: Dodávka IT techniky 37/2025
Beschreibung: 2 ks PC 2 ks notebook
Interne Kennung: 212/9560/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0004
Titel: Dodávka IT techniky 36/2025
Beschreibung: 2 Ks TABLET 1 Ks DISK 1 Ks LCD 11 ks notebook
Interne Kennung: 209/9560/2025