2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud Groen en Water Buitengebied 2026 – 2033
Beschreibung: De opdracht ‘Onderhoud Groen en Water Buitengebied’ bestaat uit de uitvoering van het onderhoud aan het groen, speelondergronden, verharding, water en oevers in de openbare ruimte van Lansingerland waarvoor de gemeente Lansingerland verantwoordelijk is voor het onderhoud. Tot de opdracht behoort eveneens het onderhoud van het water en de (natuurvriendelijke) oevers binnen de gemeente Lansingerland waarvoor het Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard op grond van de keur en legger verantwoordelijk is voor het onderhoud. Het werk varieert van het maaien van gazons en extensieve grasvelden, het maaien van watergangen en natuurlijke oevers tot en met het snoeiwerk van beplantingen en het ruimen van zwerf- en natuurlijk afval, onkruidbeheersing bij plantvakken en verhardingen. De volledige scope is terug te vinden in de contractdocumenten. -
Interne Kennung: POR510
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De gemeente is van mening dat het passend is een Europese openbare aanbesteding conform de Europese Richtlijn 2014/24/EU, zoals geïmplementeerd in deel 2 van de Aanbestedingswet 2012 te doorlopen
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 4 Buitengebied en AMG-Schmidtpark
Beschreibung: Betreft het buitengebied van Lansingerland, bedrijventerrein Prisma, Park de Polder, het Annie M.G. Schmidtpark en de busbaan. Voor een gedetailleerd hoeveelheden overzicht zie de als bijlage 3 bij deze aanbestedingsleidraad gevoegde bijlage V en X - Hoeveelheden overzicht van het bestek 2025-06.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aanbestedende diensten hebben de mogelijkheid de (raam)overeenkomst twee keer onder dezelfde voorwaarden éénzijdig te verlengen eenmaal met een periode van 36 maanden en daarna eenmaal met een periode van 24 maanden.