2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup i dostawa akcesoriów komputerowych dla jednostek: Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości, Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz jednostek Policji podległych KWP w Katowicach”
Beschreibung: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2024 poz. 1320 z późn. zm.), zwanej dalej w treści SWZ jako „ustawą Pzp.”. 2. Zamawiający nie przewiduje wyboru oferty najkorzystniejszej z przeprowadzeniem aukcji elektronicznej 3. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia nie zostały mu przyznane. 4. Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji na zakupiony asortyment na okres wskazany w opisie przedmiotu zamówienia- formularzu cenowym tj. załącznik nr 3.1. i/lub 3.2. i/lub 3.3. i/lub 3.4. 5. Z postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający wykluczy Wykonawcę na podstawie: - art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie oraz art. 7 ust. 1 ustawy z 13 kwietnia 2022 o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2022 poz. 835) - art. 108 ust. 1 ustawy PZP, - art. 109 ust. 1 pkt. 4 ustawy PZP 6. Oferta składana jest pod rygorem nieważności w formie elektronicznej (tzn. opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym). Ofertę należy sporządzić zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 6.1 Wykonawca dołącza do oferty oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu oraz o niepodleganiu wykluczeniu, w zakresie wskazanych w Sekcji VI oraz w sekcji VII SWZ (oświadczenie o spełnieniu warunków i niepodleganiu wykluczeniu należy złożyć w formie JEDZ) oraz formularz cenowy. Formularz cenowy stanowi treść oferty i nie podlega uzupełnieniu na postawie art. 128 ust. 1.
Interne Kennung: ZP-2380-512/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skrócił termin składania ofert zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa akcesoriów komputerowych dla CBZC
Beschreibung: Zakup i dostawa akcesoriów komputerowych dla CBZC zgodnie z załącznikiem nr 3.1. do SWZ opis przedmiotu zamówienia (formularz cenowy) dla zadania 1
Interne Kennung: ZP-2380-512/2025 Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i dostawa nośników danych dla CBZC
Beschreibung: Zakup i dostawa nośników danych dla CBZC zgodnie z załącznikiem nr 3.2. do SWZ opis przedmiotu zamówienia (formularz cenowy) dla zadania 2
Interne Kennung: ZP-2380-512/2025 Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zakup i dostawa nośników danych dla KWP
Beschreibung: Zakup i dostawa nośników danych dla KWP zgodnie z załącznikiem nr 3.3. do SWZ opis przedmiotu zamówienia (formularz cenowy) dla zadania 3
Interne Kennung: ZP-2380-512/2025 Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zakup i dostawa akcesoriów komputerowych dla KWP
Beschreibung: Zakup i dostawa akcesoriów komputerowych dla KWP zgodnie z załącznikiem nr 3.4. do SWZ opis przedmiotu zamówienia(formularz cenowy) dla zadania 4
Interne Kennung: ZP-2380-512/2025 Zadanie 4