2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup až 140 ks kloubových městských hybridních autobusů
Beschreibung: Účelem tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na dodávku až 140 kusů kloubových městských hybridních autobusů a souvisejícího plnění pro zadavatele. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu pěti (5) let, a to s jedním vybraným dodavatelem. Předmětem jednotlivých veřejných zakázek zadávaných na základě uzavřené rámcové dohody bude dodávka až 140 kusů kloubových městských hybridních autobusů (dále jen „autobus“). Jedná se o městské nízkopodlažní autobusy. Bližší specifikace je uvedena v Zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung: 12073-2022
Interne Kennung: Nákup až 140 ks kloubových městských hybridních autobusů
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
5. Los
Los: LOT-0001